de afd. 28 /juni 1981 66 Artikel 290. In het eerste lid van artikel 290, onder d 3, wordt het eerste aandachtsstreepje vervangen door een A. en het tweede door een B. Artikel 318. In artikel 318 wordt in het eerste lid uitsluitend met betrekking tot NEN 1773 de aanduiding "uitgave 1959" vervangen door "uitgave 1983". Artikel 359. Het tweede lid van artikel 359 wordt vervangen door: 2. Het is verboden een woning te bewonen niet een aantal personen of te doen bewonen door een aantal personen dat meer bedraagt dan v/3, in welke formule onder v wordt verstaan het aantal vierkante meters van de gezamenlijke vloeroppervlakte der kamers, verminderd met 12. Artikel 367. Van artikel 367 wordt de tekst vervangen door: 1. Het is verboden in een bouwwerk of oo een open erf of terrein voorwerpen of stoffen te plaatsen, te werpen of te hebben, handelingen te verrichten of na te laten, werktuigen te ge- bruiken, lichtreclames in gebruik te hebben of verlichting te gebruiken, waardoor: a. overlast wordt of kan worden veroorzaakt voor gebruikers van het bouwwerk, het open erf of terrein of overlast wordt of kan worden veroorzaakt voor gebruikers van bouwwerken, open erven of terreinen in de omgeving; b. op voor de omgeving hinderlijke of schadelijke wijze stank, rook, roet, walm, stof of vocht wordt verspreid of overlast veroorzaakt door geluid en trilling, elektrische trilling daaronder begrepen, of door ongedierte, ratten en muizen daaronder begrepen of door verontreiniging van het bouwwerk, het open erf of terrein; c. brandgevaar of ander gevaar wordt veroorzaakt; d. het gebruik van vluchtwegen wordt belemmerd. -23-

Raadsnotulen Heemstede | 1984 | | pagina 157