4e afd. 28 juni 1984 -33- lijke fietsen)bei Bplaîits ten dienste van een hij elkaar behorend aantal zoge- naamde Van Dam-woningen. ARTIKEL63 [Jd 3, onder a, is geschrapt om een verduidelijking te bewerkstelligen die voor- al voor woningen ten behoeve van alleenstaanden en tweepersoonshuishou- dens van belang is. Het te schrappen punt a van lid 3 biedt immers feitelijk slechts de mogelijkheid om vrijstelling te verlenen met betrekking tot de voorgeschreven minimumaf- metingen en de bereikbaarheid van individuele bergplaatsen, die wel altijd aanwezig moesten zijn op grond van artikel 62, lid Ionder b. De strekking van het onderhavige punt a is thans verwerkt in het nieuwe punt f van artikel 62, lid 5 (oud lid 4), waardoor voortaan buiten twijfel staat dat een combinatie van indi- viduele bergplaatsen tot een gemeenschappelijke per vrijstelling kan worden toegestaan. ARTIKEL 65 De wijziging in het eerste lid vloeit voort uit het voorstel tot wijziging van het tweede lid. Krachtens artikel 183, lid 2, kan worden geëist dat de kruipruimte een hoogte moet hebben die voldoende is voor het onderhoud en de vervanging van de lei- dingen daarin. Op grond van de huidige bouwverordening is de toegankelijk- heid tot de kruipruimte echter niet voorgeschreven. Het nieuwe lid 2 heeft ten doel in deze leemte te voorzien. ARTIKEL 66 De wijziging in het zevende lid van het zinsdeel achter a was noodzakelijk om- dat 'het volgens artikel 62, lid 1onder b, vereiste aantal' isgewijzigd van drie in twee. Het eerste woord 'kamers' is daarbij vervangen door 'een kamer" om een ingewikkelde redactie te vermijden en om duidelijker tot uitdrukking te brengen wat altijd de bedoeling is geweest. ARTIKEL 69 De wijziging van het vierde lid houdt verband met de vernummering van de le- den van artikel 62. ARTIKEL 70 Met de wijziging in lid 2 wordt beoogd om in hel vervolg toe te staan dat een combinatie van badruimte en privaat ook in een wooneenheid toegankelijk is vanuit een kamer.

Raadsnotulen Heemstede | 1984 | | pagina 170