4e ûfü. 28 juni 1984 Onder vernummering van de wenk voor de toepassing van lid 2 tot wenk voor de toepassing van lid 3, wordt een nieuwe wenk voor de toepassing van lid 2 tussengevoegd, luidende: Zie ook artikel 84, lid 3. ARTIKEL 72 Voorafgaande aan de wenk voor de toepassing van lid II, onder b, wordt een wenk voorde toepassing van de ieden 1, 3 en 5 opgenomen, luidende: Leden 13 en 5. De voorgeschreven minimumkamerbreedten 1,8 m en 2,7 m sluiten bij wijze van uitzondering niet aan op de systematiek van NEN 2883 die in de toelichting op het ontstaan is genoemd. De bedoelde norin bevat met het oog daarop de zogenaamde regel voor afwijkingen nr. 7.1 A. ARTIKEL 73 Voorafgaandeaan de toelichting op het ontstaan van lid 3 wordt eentoelichting op liet ontstaan van îid 2 opgenomen, luidende: Lid2. De voorgeschreven minimumkeukenbreedte van 1,8 m sluit bij wijze van uitzondering niet aan op de systematiek van NEN 2883 'Regels voor gecon- tracteerde experimenten met modulaire coördinatie in de woningbouw'. Deze nörm bevat met het oog daarop de zogenaamde regel voor afwijkingen nr. 7.1 A. In dewenk voorde toepassing van lid 6 wordt na de tweede zin tussengevoegd: Bepalend voor de toetsing van het bouwplan zal overigens moeten zijn de be- doeling die de aanvrager er mee heeft. ARTIKEL 75 De toelichting op het ontstaan wordt vervangen door: De combinaties van toegestane minimumbreedten en -lengten voor een privaat zijn gebaseerd op de overweging dat: a. in hel privaat zonder bezwaar een handenwasbakje moet kunnen worden aangebracht, hetzij tegen een langswand, hetzij tegen een dwarswand; b. toepassing van NEN 2883 'Regels voorgecontracteerde experimenten met modulaire coördinatie in de woningbouw' zo weinig mogelijk door de bouwverordening moet worden belemmerd. -52-

Raadsnotulen Heemstede | 1984 | | pagina 189