4e afci. 23 juni 1984 66 -63- Tabel I Geltiidgevoelige Cieluidgevoelige Geluidgevoelige gebouwen. geen ruimten ruimten waarin woningcn zijnde bijzondere geluid- gevoelige activi- teiten plaatsvinden - scholen voor klenter- lokalen onderwijs - scholen voor Inger leslokalen ondcrwijs - scholen voor theorie-vaklokalen theorielokalen voortgezet onder- wijs - gebouwen voor leeszalen, expositie- sociaal-cnlt nrele ruimten, toneelzalen doeleinden, zoals concertzalen e.d. bibliotheken, musea. theaters, concert- gebouwen e .d. - algemene, cate- patiëntenkamers en onderzoeks- en goriale en aca- recreatieruimten behandelingsruimten demische zieken- huizen - verpleegtehuizen idem idem - algemene en cate- onderzoeks- en gorialc psychia- behandelingsruimten. trische zieken- patiëntenkaniers. huizen recreatieruimten en dagverblijven - zwakzinnigen- idem inrichtingen - inrichtingcn voor idem zintuiglijk ge- handicapten - medische kinder- idem tehuizen - medische kleuter- idem dagverblijven - sanatoria idem den, hij voorbeeld door het aanbrengen van ventilatie-openingen aan de 'ge- luidlnwe zijde van het gebouw. In andere gevallen kan een oplossing worden gevonden door het aanbrengen van een geluidwerende ventilatie-opening ofwel 'suskast'. Er zijn omstandigheden waarbij de toepassing van suskasten op technische en/ of financiële bezwaren stuit. Om in dergelijke gevallen toch te kunnen voldoen zowel aan het vereiste van een goede ventilatie als aan de eisen inzake de ge- luidwering, zal dan moeten worden gekozen voor een suskast met een beperkte

Raadsnotulen Heemstede | 1984 | | pagina 200