4e afd. 28 juni 1984 66 -68- keurmerk is geleverd en in beperkte hoeveelheden is toegepast. Zie daartoe de bij het KOMO-keurmerk behorende verwerkingsrichtiijn. Overigens zij er nog op gewezen dat de toepassing en soms ook de verhandeling van bepaalde materialen reeds is beperkt door enkele algemene maatregelen van bestuur, zoals het Zandsteenbesluit en het Asbestbesluit. In laatstgenoemd besluit is onder meer- behoudens ontheffing - verboden: a. het verhandelen en het verwerken van produkten waarin crocidoliet (blauwe asbestvezel) voorkomf; b. het verspuiten van asbest. Het besluit vormt echter geen belemmering voor de toepassing van produkten van bij voorbeeld asbestcement die met andere soorten dan blauwe asbestve- zels zijn versterkt. Zie voorts de circulaire Asbest en milieuhygiëne' d.d. november 1980 van het Ministerie van volksgezondheid en milieuhygiëne. ARTIKEL 165 De wenk voorde toepassing van lid 3 wordt vernummerd tot wenk voor de toe- passing van lid 4. ARTIKEL 170 Van artikel 170 vervalt deieenk voorde toepassinp van lid 2. In de wenk voor de toepassing van lid 4 worden de woorden 'en geluidisolerend' geschrapt. ARTIKEL 171 De wenken voor de toepassinp van lid 8, onder b, en van lid 8, onder c, worden vernummerd tot wenken voor de toepassing van lid 7, onder b, en van lid 7, onder c. ARTIKEL 173 Aan de wenk voorde toepassinp wordt een zin toegevoegd, luidende: De in tabel 5 vermelde mortels en het in dit lid omtrent de bindmiddelen bepaal- de is in overeenstemming met paragraaf 58a, lid Ivan deAlgemenebepalinpen voorde uitvoering van bouwwerken (ABB 1968), welke bepalingen ten behoeve van de bestekken voor bouwwerken onder verantwoordelijkheid van het Ministerie van volkshuisvesting en ruimtelijke ordening op 10 februari 1969 door de minister zijn vastgesteld (afd. Juridische zaken, nr. 0.207.957). ARTIKEL 174 In de wenk voorde toepassing van lid 6 wordt geschrapt het woord 'messing".

Raadsnotulen Heemstede | 1984 | | pagina 205