4e afd. 28 juni 1984 68 3. Medewerking is gevraagd voor het uitbreiden en verbouwen van het winkel- pand Binnenweg 55. De hoogte van de uitbreiding wijkt echter in geringe mate af van de bepalingen van het bestenmingsplan "Binnenweg e.o.". Te- gen het verlenen van medewerking aan het bouwplan bestaan geen bezwaren. 4. Voor het pand Binnenweg 17 is door de eigenaar een plan ontwikkeld dat voorziet in de bouw van een winkel met daarboven een viertal woningen. Dit bouwplan overschrijdt de in het bestemmingsplan "Binnenweg e.o." voorgeschreven voorgevelhoogte. Wij zijn echter van mening dat uit ste- debouwkundig oogpunt tegen het verlenen van medewerking geen bezwaren bestaan. 5. Een plan is ingediend voor de bouw van 4 woningen aan de Claus Sluter- weg. Voor de bouw van deze woningen zal een deel van de opstallen, behorende bij de Bloemenhovekliniekafgebroken worden. Voorts zal hiervoor een achter de kliniek gelegen terrein met de bestemming tuin gedeeltelijk worden benut. Hoewel het plan afwijkt van de bestemmingsplannen 42 en 42D, zijn wij van mening dat medewerking verleend kan worden. 6. De heer P.J.P. Ekelschot is voornemens een bi1jartcentrum op te richten op het terrein van de Mariakleuterschool aan de Molenwerfslaan. Een der- gelijk centrum past evenwel niet in het vigerende bestemmingsplan. Tegen het plan bestaan geen stedebouwkundige bezwaren, zodat wij de mening zijn toegedaan dat aan het plan medewerking kan worden verleend. 7. Het bestuur van woningbouwvereniging "De Haemstede" is voornemens een pla te ontwikkelen dat voorziet in de bouw van circa 12 woningwetwoningen in de Bi11itonstraat. Deze woningen komen in de plaats van negen in slechte staat verkerende woningen en voor een deel op het achtergelegen binnenter rein. Het bebouwen van dit achterterrein stemt niet overeen met het be- stemniingsplan nr. 33. Het bouwplan kan echter op stedebouwkundig aanvaard bare wijze in de omgeving ingepast worden, zodat tegen het verlenen van medewerking aan dit plan geen bezwaren bestaan. 8. Medewerking wordt gevraagd voor het uitbreiden van het perceel Joh. Ver- hulstlaan 24. Tegen deze uitbreiding bestaan geen stedebouwkundige be- zwaren, zodat medewerking verleend kan worden.

Raadsnotulen Heemstede | 1984 | | pagina 230