4e afd. 28 juni 1984 68 9. De bewoners van het pand Eemlaan 19 zijn voornemens op de bij de woning behorende grond een garage te bouwen. Het bestemmingsplan "Rivierenwijk" 1 dat ter goedkeuring aan Gedeputeerde Staten van Noord-Holland is voorge- legd, laat de geplande bouw niet toe. Uit stedebouwkundig oogpunt be- staan er evenwel geen bezwaren tegen dit plan. 10. De heer L.J. Both dient zijn bedrijf, thans gevestigd Binnenweg 179, bij realisering van de passage Binnenweg-Blekersvaartweg, te verplaatsen. Zijn voorkeur gaat uit naar de bouw van een winkel met bovenwoning op het meest noordelijke deel van het naast het pand Binnenweg 182 gelegen parkeerterrein. Het bestemmingsplan "Binnenweg e.o." laat een dergelijke bebouwing van deze kavel niet toe. Tegen het verlenen van medewerking bestaat echter geen bezwaar. 11. In uw vergadering van 24 juni 1982 besloot u aan het zogenaamde "Bijen- korfterrein" aan de Laan van Insulinde o.a. de bestenming wonen te geven. Naar aanleiding daarvan is een programma van eisen opgesteld, dat in overleg met omwonenden en de commissie voor ruimtelijke ordening en volks- huisvesting tot stand is gekomen. De op dit terrein gewenste bebouwing stemt echter niet overeen met de bepalingen van het uit 1923 daterende bestemmingsplan. Aangezien een afwijking van dit bestenmingsplan uit ste- debouwkundig oogpunt aanvaardbaar wordt geacht, zijn v/ij van mening dat aan het desbetreffende bebouwingsplan medewerking verleend kan worden. Wij stellen u voor overeenkomstig het ontwerp-besluit te verklaren dat voor genoemde gebieden een herziening van het bestemmingsplan wordt voorbereid. Burgemeester en wethouders van Heemstede, De secretaris, W.H. van den Hoek. De burgemeester, O.R. van den Bosch. -3-

Raadsnotulen Heemstede | 1984 | | pagina 231