4e afd. 28 juni 1984 69 EXPLOITATIE-OVEREENKÜMST le EASE PROJEKT BLEKERSVAART De raad van de gemeente Heemstede; overwegende dat: a. met Banero-Spaarneveste b.v., gevestigd te Haarlem, hierna te noemen "de projektontwikkelaar"op 1 maart 1984 een samenwerkingsovereenkomst is aangegaan met betrekking tot de ontwikkeling van de eerste fase van een woningbouwplan op een terrein, gelegen aan de Blekersvaartweg/Burg. van Lennepweg te Heemstede, hierna te noemen "de le fase"; b. de le fase deel uitmaakt van een groter gebied, hierna te noemen "het projekt" c. het projekt gesplitst is in fasen; de begrenzing van het projekt, de le fase en de fasering zijn aangegeven op de als bijlage 1 opgenomen kaart nr. 4.33.10.2 d.d. 7-6-84; d. de le fase ten opzichte van de begrenzing in de samenwerkingsovereen- komst is gewijzigd en is aangegeven in de als bijlage 1 opgenomen kaart; e. bij besluit van 15 december 1983 voor het projekt het bestemmingsplan Blekersvaartweg/Burgemeester van Lennepweg is vastgesteld, hierna te noemen "het bestemmingspTan" f. de Gemeente thans de eerste fase, welke een ruimer gebied omvat dan is omschreven in de samenwerkingsovereenkomst, in bouwexploitatie wil doen brengen, zulks op grond van de voortgang in de ontwikkeling van het projekt en het bevredigend verloop van de samenwerking tussen partijen; g. het in bouwexploitatie brengen van het gebied als onder f. bedoeld ge- schiedt op basis van de "Exploitatieverordening 1971", vastgesteld d.d. 28 januari 1971 en goedgekeurd door GS van Noord-Hol1and en zoals deze d.d. 24 februari 1972 gewijzigd is en voorts op basis van de voorwaarden als in deze overeenkomst neergelegd; h. beide partijen de intentie hebben om, bij een bevredigend verloop van de samenwerking ter zake van de onderhavige exploitatie, ook voor de volgen- de fasen exploitatie-overeenkomsten te sluiten, op dezelfde voorwaarden -3-

Raadsnotulen Heemstede | 1984 | | pagina 239