4e afd. 28 juni 1984 69 als is respektievelijk wordt overeengekomentenzij bijzondere omstandig- heden zich tegen de hantering van die voorwaarden verzetten, zonder dat evenwel voor partijen voor de daadwerkelijke konkretisering een verplich- ting bestaat, gelezen het voorstel van burgemeester en wethouders d.d. 5 juni jl.; BESLUIT: voor de gemeente met de projektontwikkelaar de volgende overeenkomst aan te gaan Artikei 1 Bouwrijp maken en civiel-technische werken 1.1 De exploitant zal zorg dragen voor het volledig bouwrijp maken van de le fase, een en ander zoals bedoeld in artikel 2 van de "Exploitatie- verordening 1971". 1.2 Onder bouwrijp maken wordt uitdrukkelijk mede verstaan het, ten be- hoeve van de bouw van de door de exploitant te realiseren woningen als bedoeld in artikel 3.1 van deze overeenkomstamoveren van belem- merende opstallen, kabels en leidingen en dergelijke en het verrich- ten van alle andere voor het realiseren van de woningen noodzakelijke grondwerken zulks in de ruimste zin van het woord. 1.3 De exploitant zal zorgdragen voor het aanleggen van de voor de eerste fase bestemde civiel-technische werken, zoals voorzieningen met een openbare bestemning, zoals verhardingenrioleringen, bermen, groen- stroken, plantsoenen en dergelijke op basis van het door de Gemeente goedgekeurde algemene civiel-technische bestek code 11.71028 en tekeningen 88088.50 - 100 t/m 104, welke als bijlage 2 bij deze overeenkomst zijn gevoegd. 1.4 De exploitant draagt eveneens zorg voor het aanleggen van die civiel- technische werken welke weliswaar niet deel uitmaken van de le fase en gelegen zijn buiten de le fase, doch wel daarvoor onontbeerlijk zijn, een en ander overeenkomstig het algemene civiel-technische be- stek en tekeningen zoals neergelegd in artikel 1.3. -4-

Raadsnotulen Heemstede | 1984 | | pagina 240