4e afd. 28 juni 1984 69 zulks op basis van het als bijlage 4 opgenomen woningbouwprogramma. 3.2 Partijen nemen de inspanningsverpiichting op zich terzake van de rea- lisering van woningwet-woningen en woningen premiehuur non-profit een realiseringsovereenkomst tot stand te doen komen tussen de exploitant en "Woningstichting Heemstede" respektievelijk "Stichting Landelijke Katholieke Bouwcorporatie voor Bejaarden", zulks op nader tussen de exploitant en de stichtingen afzonderlijk overeen te komen voorwaar- den. 3.3 De exploitant kan niet zonder de instemming van het College van Burge- meester en Wethouders van Heemstede, hierna te noemen "het College van B en W" een samenwerking aangaan en/of beëindigen met een architekt en/of adviseurs. 3.4 Het College van B en W zal de in artikel 3.3 genoemde instemming niet mogen onthouden indien de exploitant naar het oordeel van het College van B en W, naar objektieve maatstaven, voor kwalitatief gelijkwaar- dige vervanging zorg draagt. 3.5 Het in de samenwerkingsovereenkomst tussen partijen in artikel 3 ter- zake van het programma bepaalde blijft - mutatis mutandis - van volle kracht en waarde. 3.6 De exploitant zal jegens de Gemeente geen rechten kunnen doen geldend maken voor de realisering van de overigens in de le fase te stichten bebouwi ng Artikel 4 Grondtransakties 4.1 De Gemeente verkoopt aan de exploitant (gedeelten van) de haar in ei- gendom toebehorende en voor de realisering van de le fase voor de wo- ningen benodigde percelen kadastraal bekend Gemeente Heemstede, Sectie B nummers 7501,7852,8750,8872, ter gezamenlijke grootte van ongeveer 9.135 m2, zulks met uitzondering van de ondergrond van de hierop aan te leggen wegen c.a. en openbare voorzieningeneen en ander zoals globaal aangegeven op de als bijlage 1 bij deze overeenkomst gevoegde tekening.

Raadsnotulen Heemstede | 1984 | | pagina 243