4e afd. 28 juni 1984 69 De grondnormen voor woningen premiekoop en vrije sektor zijn geba- seerd op het prijspeil 1 juli 1984. Indien het transport plaatsvindt na 1 juli 1984 zullen de gehanteer- de grondnormen worden aangepast en wel overeenkomstig de sinds 1 juli 1984 minimale, landelijk door het Ministerie van Volkshuisvesting, Ruimtelijke Ordening en Milieubeheer vast te stellen respektievelijk vastgestelde, huurprijswijzigingen welke alsdan proportioneelnaar rato van de verstreken periode, aan de grondnormen zullen worden toe- gerekend. Partijen zullen met elkaar overleggen over de uitvoering van het in de vorige alinea gestelde zodra bekend is tot welke konsequenties de genoemde huurprijswijzigingen zullen leiden. Na aanpassing van de grondnormen als in vorige alinea's bedoeld zal alsdan de totale grondprijs op grond daarvan worden gekorrigeerd 4.4 De levering van de verkochte grond zal onmiddellijk voordat met de bouw van de te realiseren woningen zal worden begonnen geschieden op voorwaarde dat de verschuldigde grondprijs is voldaan en wel onder de navolgende bepalingen: a. de desbetreffende akte(n) van transport zal/zullen worden verle- den ten overstaan van een door de Gemeente aan te wijzen notaris; b. de grond wordt overgedragen met alle daaraan verbonden lusten en lasten, rechten en verplichtingen, doch vrij van erfdienstbaarhe- den en andere zakelijke rechten, behoudens die betreffende funktio- nele openbare leidingen en voorzieningen, vrij van hypothecaire inschrijvingen en beslagen, vrij van huur, pacht en andere gebruiks- rechten; c. partijen doen afstand van het recht ontbinding te vorderen in het bijzonder op grond van artikel 1302 en 1303 van het Burgerlijk Wetboek d. de juiste grootte van de overgedragen grond zal worden vastgesteld door ambtshalve opmeting en geeft geen der partijen het recht op verrekening van meer of minder geleverde grond; e. de eigenaarslasten zijn vanaf de datum van transport voor rekening van de exploitant; -9-

Raadsnotulen Heemstede | 1984 | | pagina 245