4e afd. 28 juni 1984 69 f. voorts worden al die bepalingen opgenomen in de akte van transport welke in het algemeen gebruikelijk zijn; g. de kosten en rechten op de akten van transport en de eigendomsover- dracht vallende zijn voor rekening van de exploitant. 4.5 De Gemeente is, onder nader overeen te komen voorwaarden, bereid mee te werken aan overdracht door middel van zogenaamde A-B-C-akten van grond aan toekomstige kopers/eigenaars van de door de exploitant te realiseren woningen. 4.6 Het in artikel 4.5 bepaalde geldt in het bijzonder ten aanzien van die grond die bestemd is om te worden bebouwd ten behoeve van door het Col- lege van B en W aangewezen stichtingen, te weten: "Woningstichting Heemstede" en "Stichting Landelijke Katholieke Bouwcorporatie voor Be- jaarden". De exploitant zal de voor de bouw van de ten behoeve van deze stich- tingen te realiseren woningen benodigde grond voor de aanvang van de bouw overdragen aan bedoelde stichtingen tegen de door het Ministerie van Volkshuisvesting, Ruimtelijke Ordening en Milieubeheer vastgestel- de grondprijs. 4.7 Het in de samenwerkingsovereenkomst tussen partijen in artikel 6.6 bepaalde blijft zolang de overdracht van de in artikel 4 van deze over- eenkomst bedoelde grond nog niet zal hebben plaatsgevonden - mutatis mutandis - van volle kracht en waarde. Artikel 5 Overige bepalingen met betrekking tot de exploitatie van de in de le fase te realiseren woningen. 5.1 De exploitant verplicht zich jegens de Gemeente om voor eigen rekening en eigen risico, behoudens voor zover het betreft woningwet-woningen en woningen premiehuur non-profit, met inachtneming van het in artikel 3.1 opgenomen woningbouwprogramma, de in artikel 4 van deze overeenkomst bedoelde grond te bebouwen en wel overeenkomstig het door het College van B en W goedgekeurde definitieve ontwerp d.d. 1 mei 1984. 5.2 Eventuele wijzigingen in het in artikel 5.1 bedoelde definitieve ont- werp alsmede de nadere detaillering van het definitieve ontwerp be- hoeven de voorafgaande goedkeuring van het College van B en W. -10-

Raadsnotulen Heemstede | 1984 | | pagina 246