flrtikel 7 Overdracht rechten en verplichtingen. 7.1 Het is de exploitant niet toegestaan de uit deze overeenkomst voor hem voortvloeiende rechten en verplichtingen aan derden over te dragen. Onder derden worden te dezen nadrukkelijk eveneens begrepen andere or- ganisatorische eenheden van het concern waarvan de exploitant deel ui tmaakt. 7.2 Het tussen partijen in de samenwerkingsovereenkomst in artikel 8 be- paalde blijft van volle kracht en waarde. 8.1 Tot zekerheid van de nakoming door de exploitant van alle uit hoofde van deze overeenkomst jegens de Gemeente op de exploitant rustende ver- plichtingen zal de exploitant, ten genoegen en ten behoeve van de Ge- meente een bankgarantie (doen) stellen ter hoogte van f 1.500.000, 8.2 De hoogte van het in de bankgarantie gestelde bedrag zal worden ver- minderd tot 500.000,--, zodra "Woningstichting Heemstede" en "Stich- ting Landelijke Katholieke Bouwcorporatie voor Bejaarden" aan de ex- ploitant opdracht zullen hebben gegeven voor de realisering van de voor deze stichtingen bedoelde woningen en de daarvoor benodigde grond aan be doelde stichtingen zal zijn overgedragen, zulks ter beoordeling van het College van B en W. -12- 4e afa. 28 juni 1984 69 flrtikel 6 Tijdschema. 6.1 Het in de samenwerkingsovereenkomst tussen partijen in artikel 4 ter- zake van het tijdschema bepaalde blijft - mutatis mutandis - van volle kracht en waarde. 6.2 Overigens is het tijdschema zoals dit ten tijde van het tot-stand-komen van de samenwerkingsovereenkomst gold gewijzigd en wel d.d. Het gewijzigde tijdschema is als bijlage 6 bij deze overeenkomst ge- voegd. flrtikel 8 Bankgarantie.

Raadsnotulen Heemstede | 1984 | | pagina 248