Bijlage 5 B lad 1 Reqeling voor de toewijzinq van woninqen en verkooprequierende bepa- lingen l i. Ten einde de inwoners van de Gemeente tijdig van het te verwach- ten aanbod van premiekoop-woningen op de hoogte te brengen, zal de exploitant in overleg met het College van B en W, bij de aan- vang van het bouwrijp maken van de grond bestemd voor deze wonin- gen, een advertentie plaatsen in twee Heemsteedse weekbiaden. Deze advertentie zal de te verwachten datum vanaf welke de in- schrijving voor de premiekoop-woningen voor inwoners van Gemeente zal worden opengesteld, signaleren. Mocht het College van B en W deze voor-aankondiging, gelet op de duur van het bouwrijp maken te vroeg achten, dan heeft zij het recht de vooraankondiging naar een haar beter lijkend tijdstip te verplaatsen. Zes weken voor de start van de bouw van de premiekoop-woningen zal de exploitant de Gemeente berichten dat aanmelding voor de betreffende woningen kan worden opengesteid en in overleg met het College van B en W een advertentie plaatsen in twee Heemsteedse weekbladen. De tekst van deze advertentie zal eveneens in overleg met het College van B en W worden opgesteld. De exploitant zal vanaf de datum waarop de advertenties verschij- nen een redelijk aantal folders en prijslijsten ter beschikking van de Gemeente stellen. Tot maximaal 3 maanden na de start van de bouw, of indien de bouw is aangevangen binnen 6 weken na de aankondiging door de exploi- tant, tot maximaal 4,5 maand na die aankondiging zullen de pre- miekoop-woningen uitsluitend worden aangeboden aan gegadigden die door het College van B en W als rechthebbende worden aangewezen. Daartoe stelt het College van B en W binnen 3 weken na sluiting van de in de advertentie genoemde termijn van aanmeldingen een lijst van gegadigden ter beschikking van de exploitant, waarbij zij de volgorde van toewijzing kenbaar maakt. De gegadigden krijgen van of door tussenkomst van de exploitant folders met prijslijsten, waarna in overleg met het College van B en W binnen 10 dagen een vergadering met de gegadigden wordt belegd. - 16 -

Raadsnotulen Heemstede | 1984 | | pagina 252