4e afd. 28 juni 1984 71 Artikel 5 1. Burgemeester en wethouders houden een register voor de inschrijving van registratiesystemen en voor de aantekening van niet-geautomati- seerde verzamelingen van persoonsgegevens bij. 2. De specifieke regeling, als genoemd in artikel 3, lid 2, letter f, wordt als bijlage toegevoegd aan het register, genoemd in het eerste 1 id; 3. Het register ligt voor een ieder kosteloos ter inzage ter gemeente- secretarie. Artikel 6 1. Voor elk in te schrijven registratiesysteem stellen burgemeester en wethouders, gehoord de commissie voor algemene bestuurszaken, een reglement/tTta^" Het reglement wordt aan de raad toegezonden. 2. In het reglement wordt in elk geval geregeld: a. voor welk doel het registratiesysteem wordt opgezet en zal worden gebrui kt; b. met betrekking tot welke categorieën van personen gegevens in het registratiesysteem worden opgenomen; c. welke gegevens met betrekking tot de onder b. bedoelde personen worden opgenomen; d. welke gemeentelijke funktionarissen toegang hebben tot het regi- stratiesysteem; e. of, en zo ja, aan welke andere diensten en afdelingen van diensten dan die waartoe de beheerder van een registratiesysteem behoort, persoonsgegevens uit dit registratiesysteem worden of kunnen wor- den verstrekt; f. welke persoonsgegevens aan derden worden verstrekt en onder welke voorwaarden; g. welke persoonsgegevens aan de onder d. bedoelde funktionarissen en de onder e. bedoelde diensten en afdelingen van diensten kun- nen worden verstrekt; h. als de persoonsgegevens niet berusten bij de diensten of de afde- ling van dienst van de beheerder: de taakafbakening tussen beheer- der en bewerker van een registratiesysteem. -4-

Raadsnotulen Heemstede | 1984 | | pagina 266