4e afd. 28 juni 1984 71 flrtikel 7 1. Het samenvoegen van gegevens van verschi1lende registratiesystemen in één verzameling van persoonsgegevens op zodanige wijze dat meervoudi- ge opslag wordt voorkomen, mag alleen piaatsvinden op grond van een besluit van burgemeester en wethouders. 2. In het besluit worden voorschriften gegeven om te waarborgen, dat de gegevens uitsluitend worden gebruikt overeenkomstig de doelstelling en het reglement van het oorspronkelijk op zichzelf staande registra- tiesysteem. 3. Het besluit wordt in het register, bedoeld in artikel 5, opgenomen. flrtikel 8 1. Het koppelen van gegevens uit een registratiesysteem met gegevens uit een andere gegevensverzameling mag alleen plaatsvinden op grond van een besluit van burgemeester en wethouders, gehoord de commissie voor algemene bestuurszaken. 2. In het besluit wordt bepaald voor welke doelstel1ingen de gekoppelde informatie uitsluitend mag worden.gebruikt. 3. Het besluit wordt in het register, bedoeld in artikel 5, opgenomen. Artikel 9 Burgemeester en wethouders kunnen aan een besluit bedoeld in de artike- len 7 en 8 voorschriften en beperkingen verbinden, die inhouden het treffen van maatregelen ter bescherming van persoonsgegevens. flrtikel 10 1. Burgemeester en wethouders kunnen aan de beheerder van een verzameling van persoonsgegevens machtiging verlenen om ten dienste van wetenschap- pelijk of statistisch onderzoek persoonsgegevens uit het registratie- systeem of een verzameling van persoonsgegevens aan anderen te ver- strekken dan volgens het reglement is toegestaan. 2. Burgemeester en wethouders verbinden voorschriften en beperkingen aan de machtiging en verlangen van de ontvangers van de persoonsge- gevens bepaalde maatregelen te treffen ter bescherming van persoons- gegevens. -5-

Raadsnotulen Heemstede | 1984 | | pagina 267