4e afd. 28 juni 1984 71 Hiertoe behoren in elk geval maatregelen die betrekking hebben op het niet individueel herleidbaar maken van die gegevens. 3. Van hun voornemen machtiging te verlenen doen burgemeester en wethou- ders mededeling aan de commissie voor algemene bestuurszaken. Artikel 11 De aantekening van niet-geautomatiseerde verzamelingen van persoonsge- gevens in het register, bedoeld in artikel 5, geschiedt onder vermeiding van: a. het doel van de verzameling; b. de categorieën van personen, van wie gegevens worden opgenomen; c. de vorm waarin eri de wijze waarop de verzameling wordt gehouden; d. de naam van de dienst of de afdeling van dienst, waar de verzameling wordt beheerd; e. de gemeentelijke funktionarissen die toegang hebben tot de verzame- ling; f. de persoonsgegevens die aan derden worden verstrekt en de voorwaarden waaronder de verstrekking geschiedt. Artikel 12 Burgemeester en wethouders dragen zorg voor een afdoende beveiliging van de verzameTingen van persoonsgegevens. Artikel 13 1. Degene van wie persoonsgegevens in het registratiesysteem zijn opgeno- men, kan, na voldoende legitimatie, aan burgemeester en wethouders verzoeken om deze gegevens in te zien. Hij kan tevens verzoeken dat hem in schriftelijke vorm een volledig en eenvoudig te begrijpen overzicht van zijn gegevens wordt verstrekt. 2. Degene van wie persoonsgegevens in een registratiesysteem zijn opgeno- men, kan, na voldoende legitimatie, aan burgemeester en wethouders verzoeken om deze gegevens te doen corrigeren of te doen verwijderen, indien de gegevens onjuist zijn, dan wel de gegevens gezien de doel- stelling van het registratiesysteem niet terzake doen. -6-

Raadsnotulen Heemstede | 1984 | | pagina 268