4e afd. 28 juni 1984 71 3. Degene van wie persoonsgegevens in een registratiesysteem zijn opgeno- men, kan, na voldoende legitimatie, aan burgemeester en wethouders verzoeken om deze gegevens te doen aanvullen, indien gegevens ontbre- ken die ingevolge het reglement vermeld hadden behoren te zijn. 4. Degene van wie persoonsgegevens in een registratiesysteem zijn opgeno- men kan zich bij de verzoeken, bedoeld in de voorgaande leden, door een gemachtigde doen vertegenwoordigen. Artikel 14 1. Burgemeester en wethouders delen zo spoedig mogeiijk, doch uiterlijk binnen twee maanden na ontvangst van een verzoek als bedoeld in arti- kel 13 tot inzage, correctie, verwijdering of aanvulling van gegevens, de verzoeker hun beslissing op het verzoek schriftelijk mede. 2. Burgemeester en wethouders weigeren in elk geval te voldoen aan een verzoek als bedoeid in artikel 13 tot correctie, verwijdering of aan- vulling van gegevens, indien een wetteiijk voorschrift verbiedt aan het verzoek te voldoen, dan wel het voldoen aan het verzoek niet met de inrichting van het registratiesysteem is te verenigen. 3. Indien de gegevens zijn ontleend aan een bron, waarin de gevraagde correctie, verwijdering of aanvulling niet is aangebracht, kunnen burgemeester en wethouders, onder opgave van de bron, weigeren aan het verzoek ais bedoeld in artikel 13 tot correctie, verwijdering of aanvulling van gegevens te voldoen. Artikel 15 1. Deze verordening treedt met inachtneming van het bepaalde onder lid 2, in werking op 1 juli 1984 en kan worden aangehaald als: "Verordening bescherming persoonsgegevens". 2. De vaststelling van de reglementen, als bedoeld in artikel 6, en de aantekening van niet-geautomatiseerde verzamelingen, als aangegeven iri artikel 11, moeten zijn gerealiseerd binnen een jaar nadat deze verordening in werking is getreden. De secreta HEEMSTEDE, 28 juni 1984. De raad voornoemd, De voorzitter, -7- tÊÊÊM

Raadsnotulen Heemstede | 1984 | | pagina 269