2e afd. 28 juni 1984 ONTWIKKELING CENTRALE ANTENNE INRICHTING 73 Heemstede, 30 mei 1984. Aan de raad, Hierbij bieden wij u onze nota "Centrale Antenne Inrichting Gemeente Heemstede" aan. In deze nota geven wij u een overzicht van de huidige stand van zaken en de ontwikkelingen die gaande zijn, zoals uitbreiding ontvangstmoge- 1ijkheden door bijvoorbeeld satellieten en bejaardenalarmering. Tevens treft u daarin een aantal voorstellen aan met betrekking tot de wijze waarop wij op deze ontwikkelingen in willen spelen. In nota wordt gekonkludeerd dat om bij te blijven, twee maatregelen op korte termijn genomen zullen moeten worden, te weten: - het net geschikt maken voor de doorgifte van meer kanalen door het plaatsen van daartoe geëigende (U.H.F.) versterkers; het net tweeweg-geschikt" maken zodat signalen in twee richtingen verzonden kunnen worden. Het laatste is van belang met name voor de bejaardenalarmering en satel- lietontvangst. Over de bejaardenalarmering wordt door ons overleg gepleegd met instan- ties, om afspraken te maken over de organisatie van het één en ander. Willen wij hierop adequaat reageren, dan zal het nodig zijn over de ver- eiste gelden te kunnen beschikken. Resumerend stellen wij u voor: in te stemmen met de aard en strekking van de nota centrale antenne in- richting; - een krediet van f 340.000,-- beschikbaar te stellen voor het UHF-geschikt maken van het net; een krediet van 142.000,-- beschikbaar te stellen voor het tweeweg- geschikt maken van het net; een krediet van f 178.200, beschikbaar te stellen voor de aanleg van een alarmeringssysteem. -1-

Raadsnotulen Heemstede | 1984 | | pagina 277