GEWIJZIGD EXEMPLAAR Ae afd. 28 juni 1984 ONDERBRENGING PEUTERSPEELGROEP IN BERKENRODESCHOOL 79 Heemstede, 19 juni 1984. Aan de raad, Het bestuur van de "Stichting 't Oude Posthuis" heeft ons gevraagd medewerking te verlenen aan de verplaatsing naar de Berkenrodeschool van de peuterspeelgroep welke thans in het perceel Herenweg 96 't Oude Posthuis") is gevestigd. In dit perceel heeft men te kampen met een tekort aan ruimte, ter- wijl in de Berkenrodeschool enkele lokalen leeg staan. Tegen de onderbrenging van de peuterspeelgroep in twee lokalen van de Berkenrodeschool bestaan o.i. geen overwegende bezwaren. Een groot deel van de noodzakelijke aanpassingen kan door en voor rekening van 't Oude Posthuis" worden verricht. Voor andere voor- zieningen wordt een beroep op de gemeente gedaan. Dit betreft met name het aanleggen van een buitenspeelplaatsje (een deel van een muurtje wordt afgebroken, er wordt een omheining gemaakt en er wordt een deur in een wand aangelegd). Oe kosten hiervan worden begroot op f 9.000,--. Enkele andere voorzieningen welke zijn genoemd in de brief van het stichtingsbestuur (aanbrengen verlaagd plafond, verlagen van ko- zijnen en ramen) achten wij niet beslist nodig ten behoeve van de huisvesting van de peuterspeelgroep. Wij stellen u derhalve voor een krediet van f 9.000,-- beschikbaar te stellen. Over de vaststelling van de huurprijs voor de twee lokalen c.a. zullen wij nog overleg plegen met het stichtingsbestuur, terwijl verder voor zoveel nodig nog overleg zal plaatsvinden met het bestuur van de Stichting R.K. Onderwijs Heemstede over de wijzigingen van de patio (deze sluit aan op de patio van de Jozefschool Burgemeester en wethouders van HEEMSTEDE De secretaris, W.H. van den Hoek De burgemeester, O.R. van den Bosch. 1 -

Raadsnotulen Heemstede | 1984 | | pagina 309