4é afd. 28 juni 1984 VASTSTELLING BESTEMHINGSPLAN GLIP II 63 Oe raad der gemeente Heemstede; overwegende, dat met ingang van 27 december 1982 gedurende een maand ter gemeentesecretarie voor een ieder ter inzage heeft gelegen het ontwerp- bestemmingsplan Glip II; dat binnen de daarvoor gestelde termijn bezwaarschriften tegen het ont- werp zijn ingekomen van: 1. - T.J. Jongh Visser, Glipperweg 9, alhier; 2. - J.W.J. Pijlman, Fazantenlaan 13, alhier; 3. - Mevrouw A.M. Dusseau-StaalKwarteliaan 3, alhier; 4. - Honorien van Citters en mevrouw A.M. van Citters-Leffeiaar, Fazan- tenlaan 41alhier 5. - Jhr. C.A. van Citters, Fazantenlaan 41, alhier; 6. - Prof. ir. W. Fontein, Fazantenlaan 7, aihier; 7. - Bewonerscomité Glip II (met bijiagen waarop 207 handtekeningen van bewoners van de wijk Glip II); 8. - Mevrouw J.C. Bonkenburg, Kwarteliaan 7, alhier; 9. - Vereniging Oud Heemstede-Bennebroekalhier; dat mevrouw B.W. Marsman-VonkKwartellaan 2, alhier, reeds vöör de ter visie legging van het ontwerp-plan, te weten op 24 december 1982, een bezwaarschrift heeft ingediend; dat zij derhalve in haar bezwaar niet-ontvankelijk dient te worden ver- klaard, doch dat haar bezwaar ambtshalve in de overwegingen kan worden be- trokken dat J.W.J. Pijlman, Prof. ir. W. Fontein en de Vereniging Oud Heemstede- Bennebroek hun bezwaarschriften niet - zoals voorgeschreven - tot de ge- meenteraad, maar tot het college van burgemeester en wethouders hebben gericht; dat deze bezwaarschriften geacht moeten worden bij de gemeenteraad te zijn ingediend; dat de inhoud van de bezwaarschriften als volgt kan worden samengevat;

Raadsnotulen Heemstede | 1984 | | pagina 4