afd. 28 juni 1984 63 - om het uitzicht niet te belemmeren, dient een verbod tot het aanbrengen van windzeilen op de hekken rondom de tennisbanen te worden ingesteid; - voorzien moet worden in een vervangend voetbalveldje aan de Fazanteniaan; - geluidsinstal1aties buiten het clubgebouw moeten verboden wor- den. Mevrouw A.MDusseau-Staai Adressante heeft bezwaar tegen de aanleg van een tennispark aan de Fa- zantenlaan. Zij voert het volgende aan: a. de wijziging van een agrarische bestemming in een rekreatieve komt het natuurgebied niet ten goede; b. het vervalien van het voetbalveld voor de jeugd komt de buurt niet ten goede. De kinderen gaan nu overal op straat voetbalien, hetgeen veel ergernis bij de buurtbewoners zal opwekken; c. de overiast die ontstaat wanneer op het tennispark toernooien wor- den gehoudenis niet te overzien. De parkeergeiegenheid is vermoe- delijk al niet toereikend voor de spelers, laat staan voor de be- zoekers van het park. Tevens zullen de bezoekers van de Linnaeushof in de woonstraten par- keren om het parkeergeld te ontlopen. Honorien van Citters en mevrouw A.M. van Citters-Leffelaar. Adressanten maken bezwaar tegen de voorgenomen aanleg van tennisbanen aan de Fazantenlaan. Het gebied naast de weilanden is een prachtig gebied, waar veel vogels nestelen. De vogels zullen worden verstoord door de aanwezigheid van tennisbanen. Niet alleen het moeras is een gebied waar de vogelsrusten wonen en nestelen, maar ook de weilanden zijn een belangrijk rust- en voedergebied voor de vogels. Het gaat hier om vele soorten vogels. Heemstede bezit weinig natuurlijke uitwijkplaatsen. Het belang van het bfjzondere natuurgebied dient afgewogen te worden tegen de aanleg van tennisbanen, waarvan er vrij veel zijn in de omgeving. Jhr. C.A. van Citters. Adressant maakt bezwaar tegen het voornemen de gelegenheid te scheppen -6-

Raadsnotulen Heemstede | 1984 | | pagina 6