4e afd. 28 juni 1984 63 Artikal 1P, Agrarier.h gebied met grote landechappelijke uaarde (AL II) 1. ï)e gronden met de besteinmîng agrariscli gebied met grote îandschap- pelijke waarde zijn bestemd voor de bedrijfsvoering van agrarische be- drijven dls bedoeld in artikel Ilid 10 onder bs alsmede voor liet be- houd en herstel van de aldaar voorkomende dan wel daaraan eigen grote Iandschappe1ijke waarden. 2. Op de in lid I bedoelde gronden mogen uitshiitend met de bestemming verband houdende bouwwerken, geen gebouwen zijnde, worden gebouwd. 3. De bouwhoogte van de in lid 2 bedoelde bouwwerken, geen gebouwen zijnde, mag ten hoogste 1.80 m bedragen. 4. Ilet is behoudens het bepaalde in lid 7, verboden zonder of in af- wijking van een schriftelijke vergunning van Burgemeester en wethouders (aanlegvergunning) de in lid I bedoelde gronden te beplanten met hou- tige gewassen. 5. De werkzaamheden als bedoeld in lid 4 zijn slechts toelaatbaar indien door die werkzaamheden, dan wel door de daarvan direct hetzij indirect te verwachten gevolgen de in lid I genoemde functies en waar- den niet onevenredig worden of kunnen worden aangetast. 6. Alvorens te beslissen omtrent een vergunning als bedoeld in lid 4 .worden de Commissie voor Ruimtelijke Ordening en Volkshuisvesting ge- hoord, alsmede de natuurbeschermingsadviseur en de landinrichtings- adviseur 7. Ilet in lid 4 bedoelde verbod blijft huiten toepassing met hetrek- king tot werkzaamheden binnen het kader van het normale onderhoud en binnen het kader van de normale agrarische bedrijfsvoering en bodem- exploi tat ie. 8. Een vrijstelling als bedoeld in artikel 17 van de Wet op de Ruimte- lijke Ordening kan ten aanzien van de in lid I bedoelde gronden niet worden verleend. -34-

Raadsnotulen Heemstede | 1984 | | pagina 84