4e afd. 28 juni 1984 63 HOOFDSTUK III. OVERGANGS- EN SLOTBEPALINGEN Artikel 21 Voortzetting beetaand gebruik 8. Onbebouwde gronden en bouwwerken die bij het van kracht worden van het pian in gebruik zijn voor andere doeleinden dan waarvoor zij blijken.s de bestemming ingevolge het pîan mogen worden gebruikt, mogen vot>r die doeleinden in gebruik blijven. 2. De ten tijde van het van kracht worden van het plan op de gronden met de bestemming woonschepenhaven gelegen woonschepen mogen als zodanig in gebruik blijven met dien verstande dat woonschepen die hetzij door liun bc staan als zodanig hetzij door hun afmetingen niet voldoen aan één of meer bepalingen dezer voorschriftengedeeltelijk mogen worden vernieuwd of gc deeltelijk worden veranderd alsinede met dien verstande dat do woonschepor in geval van verwoesting na calamiteit geheel mogen worden herhouwd, on overigens mits reeds bestaande afwijkingen van de bepalingen van dit plar niet mogen worden vergroot. Artikel 22 Verandering bestaand gebruik van onbebouwde gronden en van bouuxoerken 1. Ilet is verboden het in artikel 21 bedoelde bestaando gebruik van onbebouwde gronden en van bouwwerken te veranderen in een gebruik op een wijze of tot een doe! strijdig met de bij dit plan aan de grond ge- geven bestemming, tenzij in een gebruik dat de strijdighoid met do be- stemming niet vergroot. 2. Indien strikte toepassing van het verbod vervat in lid I leidt tot niet door dringende redenen te rechtvaardigen beperkingen van het meest doelmatige gebruik, verlenen Burgemeester en wethouders vrijstelling van dat verbod, met dien verstande dat voor de gronden met de besteinming na- tuurgebied tevens geldt dat geen vrijstelling wordt verleend, dan nadat van Gedeputeerde Staten de verklaring is ontvangen dat zij daartegen geen bezwaar hebben. 3. Een vrijstelling als bedoeld in lid 2 wordt niel verleend, dan nadal de Commissie voor Ruimtelijke Ordening en Volkshuisvesting is gehoord en dan nadat de be1anghebbenden gedurende 30 dagen gelogonheid is gebodei om tegen het voorgenomen andere gebruik schriftelijk bezwaren in te die- nen. Van het voorgenomen andere gebruik en de mogelijkheid voor belang- hebbenden daartegen bezwaren in te dienen geven Burgemcester en wethou- ders tevoren kennis aan de eigenaren en gebruikers van do aangrenzendo gronden en bouwwerken, openbare kennis in één of meer dag- of nieuws- bladen die in de gemeente worden verspreid en op de gebruikeIijke wijze. Artvkel 27* Gedeeltelijkn vemiemring oj' verandering van beotaande bonuwerken Bestaande bouwwerken, die door hun bestaan als zodanig, hetzij door hun afmetingen niet voîdoen aan de bestemmingen van het plan of aan écn of meer bepaîingen dezer voorschriftenmogen gedeelteîijk worden vemieuwd of gedeeîteîi jk worden veranderd met dien verstande dat: -45-

Raadsnotulen Heemstede | 1984 | | pagina 95