2e afd. 30 augustus 1984 18e WIJZIGING ALGEMEEN AMBTENARENREGLEMENT nr. 86 Heemstede, 31 juli 1984. Aan de raad, In een circulaire van 28 februari 1984, nr. 1630, heeft het Centraal Bureau inzake gemeenschappelijke behandeling van gemeentelijke perso- neelsaangelegenheden medegedeeld, dat de ministerraad heeft besloten de Rooms-Katholieke Centrale van burgerlijk overheids- en semi-over- heidspersoneel te schrappen als deelnemer aan het Centraal Georgani- seerd Overleg in Ambtenarenzakenomdat deze centrale gelet op haar ledenbestand niet langer als representatief is te beschouwen voor toe- lating tot het georganiseerd overleg bij het rijk. Hetzelfde argument geldt voor toelating van deze centrale tot het ge- meentelijk georganiseerd overleg. In verband hiermede beveelt het Centraal Orgaan aan in artikel 1, lid 2, van de Overlegverordening de vermelding van deze centrale te schrappen. In onze Overlegverordening ontbreekt een limitatieve op- somming van de Centrales van overheidspersoneelzodat wijziging van deze verordening achterwege kan blijven. Op grond hiervan wordt een wijziging aanbevolen van artikel D 13, lid 5, onderdeel A, van het Algemeen Ambtenarenreglement, ten doel hebbende de aanspraak op buitengewoon verlof te beperken voor hoofdbestuurders van genoemde centrale. Deze wijziging is opgenomen in bijgevoegd ontwerp-besluit tot 18e wijziging van het Algemeen Ambtenarenreglement, dat wij u hierbij ter vaststelling aanbieden. Burgemeester en wethouders van HEEMSTEDE, De secretaris, De burgemeester A. Buiter, l.s. O.R. van den Bosch

Raadsnotulen Heemstede | 1984 | | pagina 21