4e afd. 30 augustus 1984 87 EXPLOITATIE-OVEREENKOMST EN GRONDVERKOOP EIKENLAAN Heemstede, 7 augustus 1984. Aan de raad, Hierbij bieden wij u een ontwerp-overeenkomst aan met betrekking tot het woonrijp maken van de gronden in de Eikenlaan, welke betrokken zijn bij het plan voor vervangende nieuwbouw, dat voorziet in de sloop van 22 wo- ningen en de bouw van 21 woningen. De woningvereniging "Berkenrode" zal zelf zorgdragen voor de sloop van de woningen. De door of in opdracht van de gemeente te verrichten werkzaamheden zijn vermeld op een bij de overeenkomst behorende bijlage. Kortheidshalve ver- wijzen wij u naar deze bijlage. Blijkens het ontwerp geschiedt betaling van de door de gemeente te maken kosten aan de hand van een zogenaamde termijnstaat. Hierkan kan, afhanke- lijk van de planning en voortgang van de werkzaamhedenbepaald worden wanneer bepaalde kosten betaald moeten worden. Aangezien deze termijnstaat in nader overleg met het bestuur van de wo- ningvereniging uitgewerkt moet worden, stellen wij u voor het vaststel- len van deze staat te delegeren aan ons college. Voorts regelt deze overeenkomst de verkoop van een strook grond ter grootte van ca. 67 m2 aan de woningvereniging. Het betreft hier een deel van het trottoir dat in verband met het hanteren van een enigzins gewij- zigde verkavelingsopzet, bestemd is voor de bij de te bouwen woningen be- horende tuinen. Teneinde uitvoering van het bepaalde in de exploitatie-övereenkomst moge- lijk te maken, stellen wij u tevens voor een krediet beschikbaar te stel- len ad. f 171.400,echter onder voorbehoud dat het rijk positief be- slist op de aanvraag om geldelijke steun voor het onderhavige bouwplan en derhalve rijksvoorschotten voorhanden zullen zijn. Dit is immers de waarborg dat het bestuur van de woningvereniging haar uit de overeenkomst voortvloeiende verplichtingen kan nakomen.

Raadsnotulen Heemstede | 1984 | | pagina 23