87 Artikel 3 De woningvereniging verplicht zich aan de gemeente te betalen de kosten die voortvloeien uit het overeenkomstig artikel 1 woonrijp maken van de daarvoor in aanmerking komende gronden, alsmede de kosten van aanleg, c.q. wijziging van groenvoorzieningen welke door of in opdracht van de gemeente zal worden uitgevoerd. Deze kosten zijn gespecificeerd op een bij deze overeenkomst behorende begroting en zijn geraamd op f 171.400,--. Eventuele prijsverhogingen komen ten laste van de woningvereniging. Artikel 4 De woningbouwvereniging verplicht zich uiterlijk met de bouw van de wo- ningen aan te vangen op 1 maart 1985. Artikel 5 De gemeente verplicht zich met het woonrijp maken een aanvang te (laten) maken uiterlijk op 1 december 1984. Artikel 6 Betaling van de in artikel 3 genoemde kosten zal plaatsvinden aan de hand van een door burgemeester en wethouders en de woningvereniging nader over- een te komen termijnstaatwelke gebaseerd zal zijn op de voortgang van de te verrichten werkzaamheden. Artikel 7 De gemeente verplicht zich tot verkoop voor de prijs van 3.850,— van een strook grond in de Eikenlaan, ter grootte van 67 m2, als aangegeven op de bij deze overeenkomst behorende tekening nr. 4.34.8.1, welke strook bestemd is voor de bij de te bouwen woningen behorende tuinen. De woningvereniging verplicht zich tot aankoop van bedoelde strook grond voor de in dit artikel genoemde prijs. Het passeren van de uit deze overeenkomst voortvloeiende akte dient uiterlijk plaatsgevonden te hebben ten tijde van de oplevering van de te bouwen woningen. -3- 4e afd. 30 augustus 1984

Raadsnotulen Heemstede | 1984 | | pagina 25