89 Uit stedebouwkundig oogpunt bestaan geen bezwaren tegen het plan, zodat de gevraagde medewerking o.i. kan worden verleend. 3. in verband met de toename van het aantai leerlingen van de Crayenes- terschool zal het weliicht nodig zijn dat bij deze school een nood- lokaal wordt gepiaatst. De plaatsing van dit lokaal is in strijd met het vigerende planoiogische plan. Tegen het afwijken van dit uit 1949 daterende enaileenop het school- terrein betrekking hebbende plan bestaan o.i. geen bezwaren. 4. Medewerking is gevraagd voor het verbouwen van het Broederhuis tot 9 appartementen en het bouwen van 23 appartementen op het achtergele- gen terrein. Het ter plaatse geidende bestemmingsplan laat de bouw van de 23 appar- tementen niet toe. Aangezien een afwijking van het bestemmingsplan uit stedebouwkundig oogpunt aanvaardbaar wordt geacht, zijn wij van mening dat aan de bouw- plannen medewerking kan worden verleend. 5. De beer P. de Jonge is voornemens een houten loods te bouwen op het perceel Cruguiusweg 75. Deze îoods zaî dienst doen als bedrijfsruimte voor zijn loodgietersbedrijf Het bouwplan is niet in overeenstemming met het inmiddels vastgestelde maar nog niet onherroepelijk goedgekeurde bestemmingsplan "Hagevelde.o.". Tegen het afwijken van dit bestemmingsplan bestaan o.i., gelet op het feit dat het bouwpian stedebouwkundig aanvaardbaar is en gelet op de specifieke bestemming van het betreffende terrein (bedrijven, subbestem- ming opslagterrein)geen bezwaren. Wij stellen u voor overeenkomstig het ontwerp-besiuit te verklaren dat voor genoemde gebieden een herziening van het bestemmingsplan wordt voorbereid. Burgemeester en wethouders van HEEMSTEDE, De secretaris, W.H. van den Hoek De burgemeester A.H.M. van Anerongen, i.b. -2- afd. 30 augustus J98d

Raadsnotulen Heemstede | 1984 | | pagina 30