5e afd. 27 september 1984 SUBSIDIEVERZOEK KATHOLIEKE BOND VAN OUDEREN, AFDELING HEEMSTEOE 102 Heemstede, 28 augustus 1984. Aan de raad, De Katholieke Bond van Ouderen, afdeling Heemstede heeft bij brief d.d. 19 april 1984, ontvangen 24 april, een subsidieverzoek ingediend in de kosten van de aankoop van een stencilmachine ad/ 4.837,35 (inklusief onderzetkast) De Katholieke Bond had tot 1984 een stencilmachine van derden in gebruik. Deze mogelijkheid is in 1984 komen te vervallen. Daarnaast wilde de Katho- lieke Bond van Ouderen meer onafhankelijk zijn. In verband hiermede besloot de Katholieke Bond van Ouderen tot de aankoop van de stencilmachine. Daar de Katholieke Bond de aankoop niet geheel kon financieren heeft de Katho- lieke Bond thans een subsidieverzoek ingediend. Subsidie-aanvragen dienen overeenkomstig artikel 17 lid 2 van de algemene subsidieverordening specifiek welzijn, uiterlijk voor 1 april van het jaar waarop het subsidieverzoek betrekking heeft, te worden ingediend. Het sub- sidieverzoek van de Katholieke Bond van Ouderen had derhalve vöör 1 april 1983 moeten worden ingediend. Voorts heeft de commissie planvoorbereiding specifiek welzijn bij de ver- vaardiging van het ontwerp-programma sociaal-cultureel werk 1983 de organi- saties verzocht een meerjarenraming te vervaardigen van de investeringen voor de resterende planperiode (1983, 1984 en 1985). Om de investering in de aankoop van de stencilmachirie in deze meerjaren- planning op te kunnen nemen had de Katholieke Bond het verzoek bij het sub- sidieverzoek 1983 (in te dienen vöör 1 april 1982) dienen te vermelden. In verband met het bovenstaande stellen wij u voor, het subsidieverzoek van de Katholieke Bond van Ouderen, gelet op artikel 17, lid 2, van de algemene subsidieverordening specifiek welzijn, overeenkomstig het advies van de com- missie planvoorbereiding specifiek welzijn, niet ontvankelijk te verklaren. Indien het subsidieverzoek overigens tijdig was ingediend, was u voorgesteld het subsidieverzoek af te wijzen. De Katholieke Bond van Ouderen heeft geen gebruik gemaakt van het verzoek van de comnissie planvoorbereiding specifiek welzijn, een raming te vervaar-

Raadsnotulen Heemstede | 1984 | | pagina 21