27 september 1984 '03 Artikel 2: 1. De markt wordt gehoudeo iedere woensdag van 10 tot 16 uur op het daartoe aangewezen marktterrein. 2. Op alqemeen erkende christelijke feestdaqen, op Nieuw.iaarsdaq, op de dag waarop de verjaardag van de Koningin wordt gevierd en op door bur- gemeester en wethouders op grond van bijzondere qelegenheden daartoe aangewezen dagen wordt geen markt gehouden. 3. Bij het samenvallen van een marktdag met een der in het vorige lid bedoelde dagen, kunnen burgemeester en wethouders voor het houden van de markt een andere dag aanwijzen. 4. Zij brengen hun besluiten als bedoeld in lid 2 en 3 tijdig ter kennis van belanghebbenden; bovendien wordt hiervan hunnerzijds mededeling gedaan in dag- of weekbladen. Artikel 3: 1. Burgemeester en wethouders kunnen, indien dringende redenen hiertoe noodzaken, tijdelijk een andere plaats voor het houden van de markt aanwijzen. 2. Het bepaalde in artikel 2, vierde lid, vindt in dit geval over- eenkomstige toepassing. Artikel 4: 1. Burgemeester en wethouders bepalen ten aanzien van de markt: a. het maximum aantal standplaatsen; b. de afmetingen van de standplaatsen; c. de opstelling en indeling van de markt; d. welke plaatsen op het marktterrein uitsluitend bestemd zijn voor standwerken; e. welke gedeelten van het marktterrein bestemd zijn voor het verhandelen van bepaalde artikelen; f. welk gedeelte van de markt eventueel bestemd wordt voor het plaatsen van verkoopwagens. 2. Burgemeester en wethouders kunnen het aantal branches en het aantal standplaatsen per branche vaststellen. 3. Burgemeester en wethouders kunnen desgewenst, voorzover de be- schikbare ruimte zulks toelaat, vaste plaatsen toewijzen ter grootte van tweemaal de standaardmaat van de op de markt in ge- bruik zijnde kramen. - 9 -

Raadsnotulen Heemstede | 1984 | | pagina 31