afd- 27 september 1984 103 Artikel 5: 1. Het is verboden op het marktterrein ruimte in te nemen zonder dat daarvoor door het bevoegde gezag toestemming is verieend. 2. Het is verboden een andere standplaats in te nemen dan de plaats welke is toegewezen. Artikei _6: 1. Het is verboden zonder vergunning van burgemeester en wethouders op het marktterrein kramen, tafels en dergelijke te plaatsen of op te slaan of gebruik te maken van verkoopwagens. 2. Burgemeester en wethouders kunnen aan deze vergunning voorwaarden verbinden. Artikel 7 Het is verboden zonder toestemming van burgemeester en wethouders voor de verlichting van een standplaats gebruik te maken van andere dan elektrische verlichting, alsmede elektrische stroom te betrekken van een ander dan degene die door burgemeester en wethouders voor het leveren van elektriciteit is aangewezen, dan wel hierin zelf te voorzien. Artikel 8: 1. Het is verboden artikelen welke krachtens een besluit van burge- meester en wethouders niet op de markt verhandeld mogen worden, op de markt in voorraad te houden, uit te stallen, ten verkoop aan te bieden of te verkopen. 2. Burgemeester en wethouders kunnen, indien hun dit in het belang van de orde op de markt of van de volksgezondheid noodzakelijk voorkomt, de handel in bepaalde artikelen gedurende een bepaalde termijn verbieden. Toewijzing en bezetting van standpiaatsen. Artikel 9: 1. De standplaatsen op een markt worden als regel als vaste plaat- sen toegewezen. 2. Een vrijgekomen vaste plaats wordt als dagplaats beschouwd en blijft als zodanig aangemerkt, zolang zij niet als vaste plaats is toegewezen.

Raadsnotulen Heemstede | 1984 | | pagina 32