r rW. afd. 27 september 1984 103 Artikel 10: 1. De toewijzing van vaste plaatsen geschiedt door burgemeester en wethouders. 2. Burgemeester en wethouders kunnen de marktmeester opdragen dagplaatsen toe te wijzen. Artikel 11: Een ieder die een standplaats op een markt bezet of wenst te bezet- ten, dient zich tegenover de marktmeester te kunnen legitimeren door middel van een door een officiële instantie afgegeven, van een goed- gelijkende foto voorzien identiteitsbewijs. Hij moet dit identiteits- bewijs op eerste aanvrage aan de daartoe aangewezen ambtenaar tonen. Artikel 12: 1. Van de toewijzing van een vaste plaats wordt door of vanwege burgemeester en wethouders aan de standplaatshouder een schrifte- lijk bewijs afgegeven, vermeldende: a. naam en voornamen, geboortedatum en -plaats, alsmede woon- plaats en adres; b. een duidelijke omschrijving van de toegewezen vaste plaats met vermelding van het nummer daarvan; c. de artikelen of de groep van artikelen welke door de stand- plaatshouder op de hem toegewezen standplaats mogen worden verkocht. 2. Houders van vaste plaatsen worden met vermelding van en in volg- orde van de datum waarop aan hen voor het eerst een vaste plaats is toegewezen, op een doorlopend te nummeren lijst ingeschreven. Bij deze inschrijving worden tevens de artikelen of de groep van artikelen als bedoeld in het eerste lid, onder c, vermeld. Artikel 13: 1. Om voor een vaste plaats in aanmerking te komen is vereist, dat de aanvrager, die een natuurlijk persoon dient te zijn, aantoont: a. handelingsbekwaam te zijn; b. dat hij voldaan heeft aan alle voorgeschreven publiekrechte- lijke verplichtingen op het gebied van bedrijfsuitoefening en bedrijfsorganisatie; c. dat hij van het bedrijven van handel zijn hoofdberoep maakt; - 11 -

Raadsnotulen Heemstede | 1984 | | pagina 33