4e afd. 27 september 1934 '03 2. Het recht op een vaste plaats vervalt eveneens ten aanzien van deqene die gedurende een tijdvak van vierentwintig achtereenvol- gende maanden van zijn recht op het bezetten van een vaste plaats persoonl i-jk geen of nagenoeg geen gebruik heeft kunnen maken 3. Indien het bepaalde in de beide voorgaande leden toepassing vindt, wordt de inschrijving op de in artikel 12, tweede lid, bedoelde lijst van houders van vaste plaatsen doorgehaald. 4. Bij het overlijden van de standplaatshouder wordt het recht op de vaste plaats overgeschreven op de overblijvende echtgenote,C;q.echt- genoot, dan wel de partner waarmee de overledene duurzaam samenwoonde of op het kind dat samen met de overledene het betrokken bedrijf uit- oefende, indien een daartoe strekkend verzoek binnen één maand na het overlijden wordt ingediend. De verzoekster (verzoeker) bedoeld in de eerste alinea van dit lid, die rechthebbende is op een andere vaste plaats op dezelfdemarktverliest het recht op die plaats. De inschrijving op de lijst bedoeld in artikel 12, tweede lid, wordt dienovereenkomstig gewijzigd. Artikel 16: 1. Degene aan wie een vaste plaats is toegewezen, dient deze plaats uiterlijk om 9.00 uur bezet te hebben, bij gebreke waarvan de betreffende plaats voor die dag als dagplaats wordt aangemerkt. 2. Het bepaalde in het vorige lid is niet van toepassing, indien de rechthebbende de marktmeester vöör dit tijdstip onder opgave van een geldige reden welke hem belet tijdig aanwezig te zijn, heeft verzocht de plaats vrij te houden. Artikei 17: 1. Gegadigden voor een dagplaats dienen te voldoen aan de in artikel 13, eerste lid, vermelde vereisten, met uitzondering van het be- paalde onder c, van dit artikellid, Het derde lid van artikel 13 is van overeenkomstige toepassing. 2. Indien voor de markt een branche-regeling geldt, wordt hiermede rekening gehouden bij de toekenning van dagplaatsen. Artikel 18: 1. Het is uitsluitend op daartoe aangewezen plaatsen toegestaan als standwerker op de markt op te treden. - 13 -

Raadsnotulen Heemstede | 1984 | | pagina 35