4e afd. 27 seDtember 1984 103 door een schriftelijke bevestiging van deze melding. 3. Bij langdurige afwezigheid van een standplaatshouder wegens ziekte dient ten bewijze van deze reden van verhindering iedere drie maanden een geneeskundige verklaring te worden overgelegd. 4. Bij langdurige afwezigheid van een standplaatshouder wegens ziekte kunnen burgemeester en wethouders9 indien de ziekte naar verwach- ting langer zal duren dan drie maanden, in overleg met de Centrale Vereniging voor de Ambulante Handel, tijdelijk een plaatsvervanger voor de standplaats aanwijzen. Artikel 21: 1. Houders van vaste plaatsen die wegens vakantie hun standplaats niet kun- nen bezettëri, dienen daarvan tijdig onder opgave van de duur van de va- kantie, met inachtneminn van het in het tweede lid van dit artikel be- paalde, schriftelijke mededeling te doen aan de marktmeester. 2. Oe in artikel 15, eerste lid, onder d, vervatte regeling inzake de verplichting tot een regelmatige bezetting van een toegewezen vaste standplaats teneinde de verkregen rechten op die plaats te behouden, blijft per kalenderjaar ten hoogste vier marktdagen buiten werking, indien de rechthebbende, na te hebben voldaan aan het in het eerste lid genoemde voorschrift, wegens vakantie af- wezig is. 3. De rechthebbenden als hierboven bedoeld kunnen op buitenwerking- stelling van de onder het tweede lid aangeduide regelingen alleen dan aanspraak maken, indien zij op de marktdag, voorafgaande aan hun afwezigheid wegens vakantie de hun toegewezen vaste plaats hebben bezet. 4. De rechthebbenden als bedoeld in het tweede lid hebben voorts, tot behoud van hun eerder omschreven rechten, de verplichting op de eerste marktdag, volgend op die, waarop zij - binnen het in het tweede lid gestelde maximum aantal markt-dagen - wegens vakantie afwezig waren, hun vaste plaats weer in te nemen. Artikel 22: 1. In bijzondere omstandigheden kan door of vanwege burgemeester en wethouders aan hen die zijn ingeschreven op de in artikel 12, tweede lid, bedoelde lijst op schriftelijk verzoek tijdelijk ont- - 15 -

Raadsnotulen Heemstede | 1984 | | pagina 37