4e afd. 27 september 1984 '03 heffing worden verleend van de verplichting om zelf op hun vaste plaats aanwezig te zijn. 2. In de gevallen, bedoeld in het eerste lid van dit artikel, als- mede in die bedoeld in artikel 20 of in artikel 21, kunnen burge- meester en wethouders de houder van een vaste plaats vergunning verlenen zich te laten vervangen. Overige maatregelen van orde. Artikel 23: Het is verboden vroeger dan één uur vöör de aanvang van de markt goederen of waren ter markt aan te voeren. De aanvoer moet zijn be- ëindigd om 10 uur, behoudens bijzondere omstandigheden, zulks ter beoordeling van de marktmeester. De afvoer van goederen en voertuigen moet zo spoedig mogelijk na het sluiten van de markt worden beëindigd. Artikel 24: Het is de standplaatshouder niet toegestaan zijn standplaats vöôr de sluitingstijd van de markt te verlaten. De marktmeester kan in bijzondere gevallen, te zijner beoordeling, van deze verbodbepaling ontheffing verlenen. Artikel 25: Het is verboden rij- en voertuigen, waartnede goederen of waren ter markt worden of zijn aangevoerd, op de markt aanwezig te hebben op een andere plaats dan die welke door of vanwege de marktmeester is aangewezen. Artikel 26: Het is de standplaatshouder verboden: a. zich behoudens toestemming van de marktmeester langer dan 30 minuten van zijn uitstalling te verwijderen; gedurende deze tijd mag hij zijn standplaats niet onbeheerd achterlaten; b. op het marktterrein op een andere dan voor de markt bestemde tijd goederen of waren te koop aan te bieden, te verkopen of af te leveren; c. meer ruimte in te nemen dan hem is toegestaan; - 16 -

Raadsnotulen Heemstede | 1984 | | pagina 38