4e afd. 27 september 1984 103 flrtikel 30: Standplaatshouders wie het is toegestaan op hun standplaats eet- en drinkwaren voor de consumptie gereed te maken, dienen aan de voorzijde vao hun kraam of verkoopgelegenheid twee korven of bakken van voldoende grootte te plaatsen, zulks ten genoegen van de markt- meester. flrtikel 31: Standplaatshouders zijn verplicht gedurende de tijd dat zij hun goederen of waren ten verkoop aanbieden, op een duidelijk zichtbare plaats aan hun marktkraam of verkoopgelegenheid een bord ter breedte van 40 centimeter en ter hoogte van 20 centimeter te hebben, waarop duidelijk leesbaar de voorletters, de naam, het adres en de woon- plaats van de rechthebbende op de betreffende standplaats zijn aan- gegeven. Het naambord moet ten genoegen van de marktmeester in goede staat worden gehouden. flrtikel 32: Indien de ten verkoop aangeboden goederen of waren geprijsd worden, moet de prijsaanduiding zodanig zijn dat zij tot generlei misver- stand aanleiding kan geven en zij moet voor het publiek duidelijk leesbaar zijn. Artikel 33: De standplaatshouder aan wie is toegestaan eet- en drinkwaren te verkopen, is verplicht zijn goederen of waren op zodanige wijze uit te stallen, dat zij voldoende beschermd zijn tegen verontreiniging door stof, vuil of anderszins. flrtikel 34: 1. De standplaatshouder die zijn goederen of waren per maat of ge- wicht verkoopt, is verplicht te zorgen, dat zijn meet- of weeg- werktuigen in deugdelijke staat verkeren. 2. Het weegwerktuig moet zodanig aan de naar het publiek gekeerde zijde van de standplaats zijn geplaatst of aangebracht, dat het daarop bij de weging aangegeven gewicht steeds voor het publiek duidelijk leesbaar is. - 18 -

Raadsnotulen Heemstede | 1984 | | pagina 40