4e afd. 27 september 1984 103 flrtikel 35:' Behoudens het bepaalde in artikel 25 is het verboden zich op markt- dagen met een voertuig op het marktterrein te bevinden of een voer- tuig op het marktterrein aanwezig te hebben. flrtikel 36: 1. Het is verboden op het marktterrein tijdens de duur van de markt met goederen of waren ten verkoop rond te lopen of te rijden. 2. Van het bepaalde in het eerste lid kan door burgemeester en wet- houders ontheffing worden verleend, voor zoveel betreft de ver- koop van alcoholvrije dranken en geringe eet- en drinkwaren ten behoeve van de standplaatshouders. Straf- en slotbepaiingen. flrtikel 37: Degene die in strijd handelt met de bepalingen van deze verordening of zich aan wangedrag of bedrog op de markt schuidig maakt, het marktpersoneel in de uitoefening van zijn taak belemmert, dan wel direct of indirect de orde op de markt verstoort of in gevaar brengt, een en ander ter beoordeling van de marktmeester, kan, onverminderd het bepaalde in de artikelen 38 en 39 door de marktmeester gelast worden zich met zijn goederen of waren van de markt te verwijderen, aan welke last onmiddellijk gevolg dient te worden gegeven. flrtikei 38: Burgemeester en wethouders kunnen het recht op een vaste plaats, al dan niet voorwaardelijk vervallen verklaren, dan wel het recht op een standplaats telkens voor ten hoogste twee achtereenvolgende markt- dagen ontnemen, indien: a. de rechthebbende de in deze verordening opgenomen bepalingen over- treedt; b. van de plaats gebruik wordt gemaakt, strijdig met het doelwaar- voor zij is bestemd; c. de rechthebbende zich schuldig maakt aan wangedrag of bedrog. flrtikel 39: Overtreding van het bepaalde bij of krachtens de artikelen 5, 6, 8, 23, 25, 35, 36 en 37 dezer verordening wordt gestraft met - 19 -

Raadsnotulen Heemstede | 1984 | | pagina 41