103 2. Burgemeester en wethouders stellen de modellen van de in het eerste Hd bedoelde bescheiden vast. Artikel 6 Betaling. 1. tlet marktgeld voor de vaste nlaatsen wordt ner kwartaal aehevon. De heffina aeschiedt hij de aanvana van elk kalenderkwartaalover- eenkomstig het bepaalde in artikel 5, lid 1. 2. Het marktqeld van de daq- en standwerkersplaatsen wordt geheven zodra een dag- of standwerkersplaats wordt ingenomen. Artikel 7 Ontheffing. Indien een abonnementhouder door overmacht geen gebruik kan maken van zijn standplaats, wordt door burgemeester en wethouders ont- heffing van het betaalde marktgeld verleend over het aantal volle kalendermaanden, waarin van de standplaats geen gebruik is ge- maakt. Artikel 8 Machtiging tot overdracht bevoegdheden Burgemeester en wethouders kunnen één of meer gemeente-ambtenaren aanwijzen die in hun plaats treden met betrekking tot de uitvoe- ring van enige wettelijke bepalingen betreffende de heffing en in- vordering van het marktgeld. Artikel 9 Nakoming van verplichtingen. De verplichtingen als bedoeld in de artikelen 47 en 50 van de A1- gemene wet inzake rijksbelastingen jegens burgemeester en wethou- ders gelden mede jegens de ambtenaren der gemeentelijke belastingen. Artlkel 10 Slotbepalingen. 1. Deze verordening kan worden aangehaald als "Verordening markt- gelden 1984". 2. Deze verordening treedt in werking met ingang van de eerste dag van de maand volgende op die waarin de koninklijke goedkeuring ter kennis van het college van burgemeester en wethouders is ge- bracht. Heemstede, 21 september 1984. De raad voornoemd, De secretaris De voorzitter, 4e afd. 21 september 1984

Raadsnotulen Heemstede | 1984 | | pagina 46