4e afd. 27 seotember 1984 103 staat van verwarmingsapparaten gebruik te maken. In sommige gevallen zullen elektrische ovens en kookplaten gebruikt worden, doch men is daarbij afhankelijk van een aansluiting aan het elektriciteitsnet en daarom zal hier veelal gecomprimeerd gas in flessen worden ge- bruikt. Ook voor andere doeleinden wordt op markten van gasflessen gebruik gemaakt. Het is duidelijk, dat hierbij gevaarlijke situaties kunnen optreden en derhalve is het gewenst het gebruik van deze gas- flessen aan voorwaarden te binden. Aangezien hier zowel brandpreventie- en mogelijk ook hinderwetspro- blemen zullen gelden, is het gewenst alvorens tot vaststelling van de hier bedoelde voorwaarden wordt besloten overleg te plegen met de plaatselijke brandweer- en hinderwetsautoriteiten. Ad artikel 30: Bij herhaling is gebieken, dat de kopers op een markt er behoefte aan hebben te weten bij wie zij hun inkopen hebben gedaan. Zulks moet ook voor iedere bonafide marktkoopman of -koopvrouw van belang worden geacht. Het vormen van een vaste klantenkring kan hierdoor tevens worden bevorderd. Vermeiding van adres en woonplaats wordt voor een goede identificatie van de betreffende koopman of koopvrouw nodig geacht. Ad artikei 31, artikel 33 en artikel 34: Deze artikelen zijn opgenomen om te voorkomen, dat het aanzien van de markt wordt geschaad door praktijken van kooplieden, die hetzij misleidende prijsaanduidingen gebruiken, dan wel hun waren op min- der hygiënische wijze uitstallen of ondeugdelijke meet- of weeg- werktuigen gebruiken. Meliswaar zuilen bepaalde overtredingen ook - 30 - Oit artikel is opgenomen om zoveel mogelijk te voorkomen, dat de markt wordt vervuild door zakjes en servetjes waarin eetwaren welke ter plaatse plegen te worden genuttigd, op de markt worden verkocht. Ad artikel 31:

Raadsnotulen Heemstede | 1984 | | pagina 54