5e afd. Heemstede, 4 september 1984. Aan de raad, De Raad van beheer van de Sport Rekreatie Heemstede B.V. heeft ons medegedeeld, dat het bestuur van de voetbaivereniging "H.F.C. Spaarne- vogels" verzocht heeft om het kleedgebouw dat thans van de B.V. gehuurd wordt, in eigendom te mogen overnemen. De Raad van beheer heeft hiertegen geen bezwaar. Het bedoelde kieedgebouw is eigendom van de gemeente en staat op het gemeentelijk sportpark. Het houten gebouw is ca. 22 jaar oud en is inmiddeis volledig afgeschreven. De huidige staat van het gebouw maakt een aantai grote onderhouds- werkzaamheden op korte termijn noodzakeiijk. Het bestuur van de voetbalvereniging heeft zich bereid verklaard deze werkzaamheden in eigen beheer en geheel voor eigen rekening te iaten uitvoeren. Voorts accepteert men, dat na overdracht aile iasten die op het gebouw rusten, voor rekening van de vereniging zullen komen. De voetbaivereniging is niet de enige gebruiker van het kleedgebouw. Ook de Heemsteedse scholen en de "Honkbaiclub R.C.H." maken regel- matig gebruik van deze kleedkamers. Bovendien is in het gebouw de opslag van schoolsportmateriaien ondergebracht. Het bestuur van "H.F.C. Spaarnevogels" heeft reeds de toezegging gedaan, dat het gebruik door scholen en/of andere verenigingen op de normale wijze zal kunnen worden voortgezet. Wij hebben geen bezwaar tegen de overdracht van het kleedgebouw en stellen u voor de gevraagde medewerking te verlenen onder de volgende kondities: 1. het kleedgebouw wordt in de huidige staat "om niet" overgedragen (wij hebben hierbij in aanmerking genomen, dat de vereniging zelf zorg zal dragen voor de noodzakelijke onderhoudswerkzaamheden); - 1 -

Raadsnotulen Heemstede | 1984 | | pagina 79