109 2. het bestuur van de "H.F.C. Spaarnevogels" zal het kleedgebouw voorzover mogelijk en in overleg met de Sport Rekreatie Heem- stede B.V. openstellen voor het gebruik door de Heemsteedse scholen (inkl. berging schoolsportmaterialen in de hiervoor be- stemde ruimte) en de "Honkbalclub R.C.H."; 3. het bestuur van de "H.F.C. Spaarnevogels" kan uitsluitend als gevolg van het schoolgebruik gemaakte kosten voor de levering van gas, water en elektra in rekening brengen bij de gemeente, ter- wijl aan de "Honkbalclub R.C.H." de thans geldende huurvergoeding kan worden gevraagd; 4. de ondergrond van het kleedgebouw (groot ca. 200 m2) wordt in erfpacht uitgegeven tegen een canon van f 1,-- per jaar en onder de gebruikelijke voorwaarden. Wij stellen u voor hiermee in te stemmen en te besluiten overeen- komstig het bijgevoegde ontwerp. Burgemeester en wethouders van HEEMSTEDE, De secrëtaris, De burgemeester W.H. van den Hoek O.R. van den Bosch. De raad van de gemeente Heemstede; gelezen het voorstel van burgemeester en wethouders d.d. 4 september 1984; alsmede het advies van de commissie voor sport en rekreatie; BESLUIT 1. het houten kleedgebouw op het gemeentelijk sportpark in de huidige staat om niet over te dragen aan de voetbalvereniging "H.F.C. Spaarnevogels" onder de bijzondere voorwaarden dat: a. het bestuur van de voetbalvereniging het kleedgebouw voorzover mogelijk en in overleg met de Sport Rekreatie Heemstede B.V. zal openstellen voor het gebruik door de Heemsteedse scholen - 2 - 5e afd. 27 september 1984

Raadsnotulen Heemstede | 1984 | | pagina 80