2e afd. 25 oktober 1984 19e WIJZIGING ALGEMEEN AMBTENARENREGLEMENT 112 Heemstede, 26 september 1984. Aan de raad, Op 30 juni jl. is met terugwerkende kracht per 1 oktober 1981 in werking getreden de Wet uitkering wegens vrijwillig vervroegd uittreden. In verband hiermede heeft het Centraal Bureau inzake gemeenschappelijke behandeling van gemeentelijke personeelsaangelegenheden de aangesloten gemeenten in een cirkulaire van 25 juli 1984, 0PZ/5046, een wijziging aan- bevolen van het in 1981 in het Algemeen Ambtenarenreglement opgenomen ar- tikel H 12a. In het nieuwe (vereenvoudigde) artikel H 12a is de omschrijving van het begrip "diensttijd" achterwege gelaten, omdat de beoordeling van hetgeen hieronder wordt verstaan thans tot de kompetentie behoort van de direktie van het Algemeen burgerlijk pensioenfondsVerder wordt inwilliging van een vrijwillig verzoek om ontslag afhankelijk gesteld van het recht op een VUT-uitkering. Tenslotte is een overgangsregeling opgenomen op grond waarvan de Uitkeringsverordening vrijwillig vervroegd uittreden, alsmede het oude artikel H 12a van toepassing blijven voor degenen, die vöör 1 oktober 1981 met recht op uitkering zijn ontslagen. Wij stellen u voor artikel H 12a van het Algemeen Ambtenarenreglement te wijzigen door vaststelling van bijgevoegd ontwerp-besluit tot 19e wijzi- ging van genoemd reglement. Burgemeester en wethouders van HEEMSTEDE, De secretaris, W.H. van den Hoek. De burgemeester O.R. van den Bosch.

Raadsnotulen Heemstede | 1984 | | pagina 1