2e afd. 118 5E WIJZIGING LEGESVERORDENING De raad van de gemeente Heemstede; gelezen het voorstel van burgemeester en wethouders d.d. 9 oktobër 1984; gelet op de artikelen 272 en 277 van de gemeentwet; BESLUIT vast te stellen de verordening tot 5e wijziging van de legesverordening. Artikel I. Artikel 3, lid 2, wordt als volgt gelezen: Indien het voor de beoordeling van een aanvraag voor een vergunning op grond van de Hinderwet, de Lozingsverordening of de Geluidhinder- verordening noodzakelijk is externe adviseurs in te schakelen, komen de hieruit voortvloeiende werkelijke kosten voor rekening van de aan- vrager met een maximum voor: een Hinderwetvergunning van f 10.000,-- een Lozingsvergunning van f 5.000, een Geluidhindervergunning van f 3.000,— Artikei II. Het bij de legesverordening behorende en daarvan deel uitmakende tarief wordt opnieuw vastgesteld en wel als volgt: A. Drank- en Horecawet enz. 1. een verlof tot het bedrijfsmatig verstrekken in een besloten ruimte van alcoholvrije drank voor gebruik ter plaatse f 24,10 2. een toestemming tot het geven van gelegenheid tot dansen (met inbegrip van een ontheffing van het ver- bod tot het geven van gelegenheid tot dansen, bedoeld in artikel 73 van de Algemene Plaatselijke Verordening) geldig voor êén dag f 6,45 geldig voor één jaar of minder, doch meer dan éên dag 73,25 3. een ontheffing van het verbod een inrichting voor het publiek geopend te hebben: geldig voor één dag f 6,45 geldig voor één jaar of minder, doch meer dan één dag S 96,30 4. een vergunning tot het hebben van een speelautomaat of een ander mechanisch toestelingericht voor de beoefening van een spelbedoeld in de Wet op de kans- spelen f 48,10 -3-

Raadsnotulen Heemstede | 1984 | | pagina 33