118 zijn aanvrage een begroting van de bouwkosten, de kosten van eventuele technische installaties en van de afwerking inbegrepen, over te leggen. Aan de hand van deze begroting stellen burgemeester en wethouders het bedrag van de bouwkosten vast terzake waarvan de leges verschuldigd zijn. 3. een vergunning bedoeld onder 1 en 2 waarbij i.v.m. enige wettelijke bepaling de aanvraag wordt gepubli- ceerd in: a. de Nederlandse Staatscourant, dezelfde leges als onder 1 genoemd, verhoogd met 231,70 b. een dag- of weekblad, dezelfde leges als onder 1 genoemd, verhoogd met 231,70 4. een gunstige beschikking op een verzoek om verlen- ging van een instandhoudir.gstermijn, bedoeld in ar- tikel 49 van de Woningwet 32,05 G. Uoonruimtewet 1947 (Stbl. H. 291). Een vergunning bedoeld in artikel 1 van de Woonruimtewet 1947 (StblH. 291): 50,- H. Aigemene Piaatseiijke Verordeninq. Een ventvergunning, een vergunning tot het opkopen of inzamelen van goederen, oude materialen, schillen, res- ten van levensmiddelen of andere afvalstoffen, een ver- gunning tot het op of aan de weg uitoefenen van het be- drijf van straatfotograaforgeldraaier of een soortge- lijk bedrijf: a. geldig voor ten hoogste 6 dagen, per dag 1,25 b. geldig voor ten hoogste 5 maanden, per maand 7,95 c. geldig voor 6 maanden tot 1 jaar 40,10 Met een vergunning geldig voor één jaar wordt gelijkge- steld de jaarlijkse viserlng van een vergunning door de hoofdinspekteur van politie. I. Lozingsvergunninq. Basisbedrag voor elke verleende vergunning, onverminderd het bepaalde in artikel 3, lid 2, van de Legesverorde- ning g2,70 J. Vergunninq op qrond van de geluidhinderverordeninq. Basisbedrag voor elke verleende vergunning, onverminderd het bepaalde in artikel 3, lid 2, van de Legesverorde- ning 185,40 K. Andere beschikkinqen. Een gunstige beschikking op een verzoek, een vergunning of ontheffing, dan wel een ander stuk, in het persoon- lijk belang van de aanvrager opgemaakt, voorzover deze stukken niet afzonderlijk en met name elders zijn ver- meld 6,45 2e afd. 25 oktober 1984

Raadsnotulen Heemstede | 1984 | | pagina 38