2e afd. 25 oktober 1984 118 11 APMINISTRATIEVE DIENSTEN A. Afschrlften, uittreksels, gedrukte stukken, e.d. 1. Afschriften, uittreksels, duplikaten: a. een geschreven, getypt of gestencild afschrift van of uittreksel uit een besluit, akte of ander stuk, ëën en ander voorzover die stukken bij de gemeente berusten, per bladzijde of gedeelte daarvan, voorzover hieronder niet afzonderlijk genoemd 3,10 b. 1. een fotokopie van een besluit, akte of ander stuk, één en ander voorzover die stukken bij de gemeente berusten, per afdruk 0,25 b. 2. voor rapporten op grond van de Wet Openbaar- heid van Bestuur, 0,25 per pagina met een maximum per rapport van 25, c. een duplikaat vaccinatiebewijs 1,25 2. Gedrukte stukken: a. de (ontwerp) begrotingen met memorie van toe- Hchting 25,— b. de gemeenterekening 25,-- c. het verslag van het gemeentelijk technisch bedrijf 20,-- d. de algemene plaatselijke verordening 8,-- e. de bouwverordening 22,-- f. de toelichting op de bouwverordening 22, g. een abonnement op de raadsstukken, per jaar 10,-- h. een abonnement op het raadsverslag, per jaar 10,-- 1. notulen van openbare commissievergaderingen per bladzijde 0,15 j. de gids voor Heemstede, indien verstrekt op aanvraag 5,— k. overige gedrukte, gestencilde of gekopieerde stukken, voorzover afdrukken zljn gemaakt en de voorraad strekt, per bladzijde of gedeelte daarvan 0,45 B. Archief. 1. Het doen van nasporingen door gemeente-ambtenaren in het oud-archief per half mens-uur of gedeelte daar- van aan de nasporing besteed, ongeacht het resultaat van die nasporing 15,65 2. afschriften van of uittreksels uit stukken, behoren- de tot het oud-archief, boven en behalve het recht, genoemd onder 1, per bladzijde of gedeelte daarvan 3,90 C. Bevolking. 1. Het verstrekken van inlichtingen uit het bevolkings- register en het verblijfregister gevraagd: a. door of vanwege een kerkgenootschap of een gemeen- schap op geestelijke grondslag met volledige rechtsbevoegdheid;

Raadsnotulen Heemstede | 1984 | | pagina 39