2e afd. 25 oktober 1984 118 tle, geheel of gedeeltelljk moeten worden doorlopen, per mens-uur of gedeelte daarvan 32,05 ëën en ander met inachtneming van de navolgende be- palingen: a. voor het berekenen van de onder 1 en 2 vermelde rechten wordt iedere verstrekking uit of verge- lijking met het bevolkings- en verblijfreglster van één of meer gegevens omtrent êén persoon als éën inlichting beschouwd Bij het verstrekken van inlichtingen welke op meer dan éën persoon betrekking hebben, wordt ge- rekend dat voor iedere persoon een afzonderlijke inlichting wordt verstrekt; b. een abonnement wordt geacht te zijn aangegaan op de dag waarop het verschuldigde recht is voldaan, tenzij een andere datum is overeengekomen; c. met inlichtingen worden gelijkgesteld opgaven, be- wijzen of verklaringen van opneming of afvoering, uittreksels, afschriften, verifikaties en wijzigin- gen of aanvullingen van alle zodanige inlichtingen. D. Burgerlijke Stand. 1. Verstrekken van inlichtingen: a. het verstrekken van inlichtingen of opgaven uit de registers van de burgerlijke stand, gevraagd 1. door of vanwege een kerkgenootschap of een ge- meenschap op geestelijke grondslag met volledige rechtsbevoegdheid, alsmede; 2. ten behoeve van een wetenschappelijk of filan- tropisch doelî a. per inlichting of opgaaf b. bij een abonnement met een geldigheidsduur van een jaar, voor 100 inlichtingen of opgaven 500 inlichtingen of opgaven 1000 inlichtingen of opgaven De houders van deze abonnementen mogen in geen geval de inlichtingen of opgaven of ge- gevens daaruit aan derden verstrekken b. het verstrekken van inlichtingen of opgaven uit de registers van de burgerlijke stand, niet vallende onder D.l.b.: a. per inlichting of opgaaf b. bij een abonnement met een geldigheidsduur van een jaar, voor 50 inlichtingen of opgaven 100 inlichtingen of opgaven 200 inlichtingen of opgaven 500 inlichtingen of opgaven 1000 inlichtingen of opgaven Houders van abonnementen kunnen door burge- meester en wethouders, onder door hen te stel- len voorwaarden, worden gemachtigd de inlich- tingen of opgaven geheel dan wel gedeeltelijk te publiceren en/of te verspreiden. Het ver- -11- 0,10 9,50 45,- 85,- 3,- 130,50 196,90 328,30 656,75 .113,-

Raadsnotulen Heemstede | 1984 | | pagina 41