25 oktober 1984 VOORBEREIDING HERZIENING BESTEMMINGSPLANNEN Heemstede, 9 oktober 1984. Aan de raad, Bij ons college is een bouwplan ingediend voor het uitbreiden van het woonhuis op het perceel Caspar Fagellaan 10. Het bouwplan is niet in overeenstemming met de uit 1921 daterende herziening nummer 24 van het Uitbreidingsplan der Gemeente en wijkt af vah het in voorbereiding zijnde bestemmingsplan "Adriaan Pauw e.o. Bij een ter plaatse ingesteld onderzoek is echter gebleken dat de bestemmingsregeling in het ontwerp-bestemmingsplan niet ge- heel aansluit op de feitelijke situatie, zodat een toetsing aan dit plan geen juiste uitkomst geeft; het plan dient aangepast te worden. Wij menen dat vooruitlopend op deze aanpassing medewerking aan het bouwplan verantwoord is. Deze medewerking kan slechts worden verleend nadat uw raad voor het betreffende perceel een herziening van het ter plaatse geldende planologische plan in voorbereiding heeft verklaard. De bouwvergunning kan dan met behulp van de zogenaamde artikel 19- procedure worden verleend. Wij stellen u voor het benodigde voorbereidingsbesluit te nemen. In verband met de wijziging van de bestemming van de Dreefschool dient voor de Gymnastiek- en Sportvereniging "Heemstede" als ge- bruiker vervangende ruimte gezocht te worden. Gedacht wordt aan het gebouw "De Klimappel" aan de Fr. Schubertlaan. Dit gebouw, waarin de Peuterspeelgroep "De Klimappel" is gehuisvest, biedt daarvoor niet voldoende ruimte. Er zullen derhalve waarschijnlijk uitbreidingen plaats moeten vinden. De ter Plaatse uit 1954 daterende herziening 46F van het Uitbrei- dingsplan der Gemeente laat de uitbreidingen niet toe. Om toch mede- werking te kunnen verlenen aan een bouwplan, stellen wij u voor om ook voor dit terrein een voorbereidingsbesluit te nemen. Op basis - 1 -

Raadsnotulen Heemstede | 1984 | | pagina 55