4e afd. 25 oktober 1984 AANSCHAFFING MEUBILAIR EN ONFWIKKELINGSMATERIAAL T.B.V. DE JACOBAKLEUTERSCHOOL 125 Heerastede, 16 oktober 1984. Aan de raad, Het bestuur van de Stichting R.K. Onderwijs Heerastede heeft medewerking ge- vraagd om op grond van artikel 50 van de Kleuteronderwijswet gelden te mogen ontvangen voor de aanschaffing van meubilair en ontwikkelingsraateriaal voor een tweede kleuterklas ten behoeve van de Jacoba Kleuterschool Door toenarae van het aantal kleuters aan de school is de Jacoba Kleuterschool per augustus 1984 een tweede kleuterklas gestart. De aanschaffing van meubi- lair en ontwikkelingsmateriaal is hiervoor dringend gewenst. Aangezien het de eerste maal is dat aan de Jacoba Kleuterschool een tweede kleuterklas gestart wordt, moet bij het aanschaffen van het gevraagde meubi- lair en de ontwikkelingsmaterialen gesproken worden over een eerste inrich- ti ng. Wij menen dat het schoolbestuur terecht een beroep heeft gedaan op genoemd wetsartikel en dat bij inwilliging van de aanvraag de normale eisen aan het geven van kleuteronderwijs niet zullen worden overschreden. Onder aanbieding van een ontwerp-besluit stellen wij u voor de gevraagde medewerking te verlenen. gelezen de aanvraag van het bestuur van de Stichting R.K. Onderwijs Heem- stede, ingekomen 18 juli 1984, om op grond van artikel 50 van de Kleuter- onderwijswet de nodige gelden uit de gemeentekas te mogen ontvangen voor de aanschaffing van meubilair en ontwikkelingsmateriaal voor een tweede kleuterklas ten behoeve van de Jacoba Kleuterschool Burgemeester en wethouders van HEEMSTEDE, De secretaris, W.H. van den Hoek. De burgemeester O.R. van den Bosch. De raad van de gemeente Heemstede;

Raadsnotulen Heemstede | 1984 | | pagina 61