133 Bij de brief van het dagelijks bestuur van het gewest d.d. 1 november j.1. is ter kennisneming gevoegd een concept-voorstel voor het door de Kennemerraad vast te stellen deel van de conflîctregeling. De raden van de gewestgemeenten dienen te verklaren, dat zij het hier- boven aangeduide besluit van de Kennemerraad zullen volgen in hun eigen besluitvorming. Wij stellen u voor te besluiten overeenkomstig het bijgevoegde concept. De raad van de gemeente Heemstede; gelet op de Bestuursorganisatorische Maatregelen in het kader van de Wet Voorzieningen Gezondheidszorg; gelet op de nota 'Voorlopig standpunt van de gemeenten in het gewest Kennemerland ten aanzien van de Bestuursorganisatorische Maatregelen in het kader van de integrale invoering van de Wet Voorzieningen Gezondheids- zorg in de regio Kennemerland, voorzover het betreft de gemeenten in de subregio Zuid-Kennemerland" gelet op de voorwaarden voor financiering van de plankostenvergoeding in het kade>" van de integrale invoering van de Wet Voorzieningen Gezond- heidszorg zoals gesteld door het Ministerie van Welzijn, Volksgezondheid en Kultuur bij brief d.d. 16 mei 1984; gelet op de brief van het dagelijks bestuur van het gewest Kennemerland d.d. 1 november 1984 inhoudende een voorstel aan de Kenneraerraad inzake een regeling betreffende de eensluidendheid van de subregionale para- graaf in de plannen van de gewestgemeenten in het kader van de Wet Voor- zieningen Gezondheidszorg; gelezen het voorstel van burgemeester en wethouders d.d. 13 november 1984; Burgemeester en wethouders van HEEMSTEDE De secretaris, W.H. van den Hoek. De burgemeester O.R. van den Bosch. 4e afd. 30 november 1984

Raadsnotulen Heemstede | 1984 | | pagina 114