134 AANPASSING RAADHUIS T.B.V. GEHANDIKAPTEN Heemstede, 6 november 1984. Aan de raad, In uw vergadering van 26 november 1982 heeft u besloten het projekt "aan- passmg raadhuis ten behoeve van gehandikapten" op te nemen in het dek- kmgsplan 1983 t/m 1987. In verband hiermede hebben wij de mogelijkheden onderzocht om dit gebouw aan te passen aan de behoeften van de gehandi- kapten. Uitgangspunt daarbij is geweest de doelstellingen van het Natio- naal Orgaan Gehandikaptenbeleid. Wij menen dat de volgende voorzieningen De trouwzaal op de eerste verdieping van het oude gedeelte van het raad- huis is niet per lift bereikbaar. Tussen deze verdieping en de wel per lift bereikbare, iets lager gelegen eerste verdieping van het ni?uwe ge- deelte, bevindt zich een trap. Teneinde de toegankelijkheid van de trouw- zaal te vergroten zal het niveauverschil van deze trap worden overbrugd door middel van een zgn. hellingbaan. Daarnaast zal een gehandikaptentoilet gerealiseerd worden op de eerste verdieping van het nieuwe gedeelte door herindeling van de groep van 3 da- mes- en 3 herentoiletten. De totale kosten van deze voorzieningen worden geraamd op resp. 8.000,— en 26.000,— 34.000, Het plan met kostenbegroting ligt op de gebruikelijke wijze ter inzage. Wij stellen u voor een krediet van 34.000,- beschikbaar te stellenvoor aanpassing van het raadhuis ten behoeve van gehandikapten konform bijgaand ontwerp-besluit. aangebracht moeten worden. Burgemeester en wethouders van HEEMSTEDE, De secretaris, W.H. van den Hoek. De burgemeester O.R. van den Bosch. 2e afd. 30 november 1984

Raadsnotulen Heemstede | 1984 | | pagina 117